Temida radzi » Uwaga na z³odzieji sprzedajacych perfumy na parkinach!!
Odpowiedz do tematu
 Uwaga na z³odzieji sprzedajacych perfumy na parkinach!!
Uwaga na z³odzieji sprzedajacych perfumy na parkinach!!


Postaw piwo autorowi tego posta
 
O szok - dobrze wiedzieæ!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Spotka³em sie z tym 2 tyg temu ale nie da³em sie nabrac :mrgreen: tylko pytanie czy mieli perfumy czy ten srodek :zly:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mo¿na powiedzieæ: pogadam z Panem/Pani± jak najpierw to Pan/Pani pow±cha tak solidnie i sobie zaczekamy 2-3 minutki xD

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Chamstwo w bia³y dzieñ.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok, pomy¶lmy logicznie na spokojnie. Naprawdê daliby¶cie kasê za perfumy na niewiadomo jakim parkingu? Zdajê sobie sprawê, ¿e ka¿dy chce zaoszczêdziæ i orze jak mo¿e ( bo z regu³y nie ma innego wyj¶cia), ale czy go¶cie nagabuj±cy kogo¶ na parkingu nie powinni wzbudziæ podejrzeñ? Ja osobi¶cie jak widzê, ¿e kto¶ na parkingu podchodzi mi do auta, to pierwsz± rzecz±, jak± robiê, jest blokowanie drzwi. Nawet szyby nie opuszczê. I wszystkim innym równie¿ radzê robiæ to samo.
Poza tym, jak wysoka musi to byæ dawka, aby cz³owiek od razu straci³ przytomno¶æ? Nie wiem jak inni, ale ja osobi¶cie w±cham perfumy w sklepie przez oko³o 3 sekundy. Szczerze w±tpiê, aby w tak krótkim czasie za³apaæ zgon. No chyba, ¿e lubimy siê zaci±gaæ. Mocno, d³ugo i jeszcze raz :-P
Naiwno¶ci ludzkiej i osób na niej ¿eruj±cych chyba nigdy nie zdo³am siê nadziwiæ.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zwykle i tak maj± jakie¶ podróbki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czytaj ze zrozumieniem...

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Temida radzi 

[ IP: 3.144.243.184 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pe³na wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa