Pozostałe tematy » sondy wymienione w v6 i nadal wyskakuje blad sondy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 sondy wymienione w v6 i nadal wyskakuje blad sondy
witam posiadam audi a4 2.6 ABC gaz stag300.zalozony rok temu. problem polega na tym ze jak jest przymrozek nawet minus 1 to auto odpali a jak sie przelonczy na gaz to zgasnie......siwece nowe,kable nowe beru...niemam pojeca ...prosze was o pomoc

Postaw piwo autorowi tego posta
 
gaśnie od razu? może zamarzać którys z elektrozaworów.

jeżeli się się krztusi i gaśnie to niedomaga reduktor - do czyszczenia, ale jeżeli jest to tak młoda instalacja to wystarczy lekko podnieść temp. przełączania. Na ile teraz masz ustawione?
Też mogą przymarzać wtryski (wilgoć)

Postaw piwo autorowi tego posta
 kkk
hmmmm...a jak jest powiedzmy plus 5 to jak sie przelonczy na gaz to tak 30sekund fasluja obroty

Postaw piwo autorowi tego posta
 
może jeszcze na gwarancji?

Postaw piwo autorowi tego posta
 jj
sprawa wyg;ada tak kolego. niema zadnych bledow na gazie,wszystkie filtry wymienione,wymienilem czujnik temperatury tez z tylu glowicy z 4pinami.niepamietam jaka mam temp.aktualnie jestem za granica i niemam dostepu do auta..a powiedz mi ile wystarczy podniesc ze 3 STOPNIE .. no bo co tu innego hmmm..na benzynie chodzi super,na gazie tez,oprocz rannego zgasniecia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie ma błędów bo wszystko jest okej. Zamarza parownik (prawdopodobnie).
ustaw temp. przełączenia na 30 stopni. chyba że tyle masz to podnieś na 35 stopni.

tyle mogę sie wypowiedzieć. dalej to trzeba wiedzieć co dokładnie masz pod maską, jaki reduktor, jakie listwy - może mają fabryczne wady o których gazownik nie wiedział.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wylogowalo mnie.. przyjade do domu to kolega mi podniesei temperature i zobaczymy.a ile moge przejechac na nowym rozrzadzie wymieniony konpletny,wraz z kolem zebatym na wale,pasek continetala

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kincza napisał/a:
wylogowalo mnie.. przyjade do domu to kolega mi podniesei temperature i zobaczymy.a ile moge przejechac na nowym rozrzadzie wymieniony konpletny,wraz z kolem zebatym na wale,pasek continetala


powinno znacznie pomóct.
z 90 000 można śmigać.

ps. zapraszamy - http://www.audi-tech-team.eu/powitanie-vf3.htm

Postaw piwo autorowi tego posta
 kkk
yhm..mam jeszcze pytanie bo sam juz nie wiem u mnie jest dwumasa... i na drugim biegu podczas takiego spokojnego przspieszania jak trzyma sie dlon na galce od biegow to tak drzy galka,wrzucam na 3 i wyzej i tego drzenia niema..

[ Dodano: Sro 28 Lis, 2012 19:56 ]
kolego mam jeszcze jedno pytanie.. przekrece stacyjke,wszystko sie pokaze,minie jaskies 30secund i zapala sie na wyswietlaczu tym duzym karnister z kropla oleju.napewno chodzi oolej ale oleju jest tyle ile ma byc...czujnik szfankuje.....

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kincza napisał/a:
kolego mam jeszcze jedno pytanie.. przekrece stacyjke,wszystko sie pokaze,minie jaskies 30secund i zapala sie na wyswietlaczu tym duzym karnister z kropla oleju.napewno chodzi oolej ale oleju jest tyle ile ma byc...czujnik szfankuje.....
dokładnie tak, czujnik poziomu oleju , ale najpierw dokładnie obejrzyj wtyczkę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam w dalszym ciagu..moje audi nadal gasnie najpierw bylo jedno zgasniecie a teraz odpala za 3 razem...tem.przelanczania jest na 38C. sprawdzalem wag i byly dwa bledy,od sondy.skasowalem i nadal to samo sie dzieje
pomocy,,a moze to jednak sonda jest dupnieta

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Odepnij sondę i włącz silnik.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam adi ;-) wiec tak podmienilem cewki zaplonowe od drugiego audi ,wymienione przewody i swiece firma beru. czujnik temp.na rurce 4 pinowy wymieniony ,sondy odpiete dwie wkradly sie bledy 554,557 wykasowane i dalej jest to samo auto nie rowno pracuje na benzynce i gazie przyspieszenie ok spalanie ok .filtry gazu wymienione ,filtr paiwa wymieniony,bledow w gazie niema ,mapa paliwowa ok...a auto dalej nie rowno pracuje nawet wylapuje to wskazowka obrotomierza bo rusza sie powiedzmy 2 do 3 mm w dol i w gore nie zawsze ale co troche. :-?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
świece ruszane? przewody ruszane?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam wszystkich. :-> moje audi dalej pracuje nie rowno ...wszystko wymienione swiece,pprzewody,podmienialem cewki nowe i nic....zmienilem nowe listwy zaworkowe od gazu ,skalibrowalem i jakis miesiac bylo ok a teraz znow silnik nie rowno pracuje na gazie i benzynie jak jade 50h na 4 biegu rowno trzymajac gaz to szarpie buda .....prosze o pomoc bo juz sam nie wiem co mu dolega...

[ Dodano: Wto 19 Lut, 2013 15:43 ]
dziwi mnie to ze jak kupilem nowe listwy zaworkowe to to ustalo i silniczek cykal wysmienicie na na gazie i benzynce...ale znow to sie dzieje wiec to chybas nie zadna z listw....zadnych bledow niema i to jezst dziwne ze chodzi tak nie rowno na benzynie jak i na gazie ...

[ Dodano: Sro 13 Mar, 2013 18:51 ]
wymienilem sondy dwie na nowe i nadal przerywa i wyskakuje blad dwuch sond....
pomocy..............

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.16.83.150 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa