Quattro » simering srodkowego mechanizmu roznicowego a4 b6 Quattro
Odpowiedz do tematu
 simering srodkowego mechanizmu roznicowego a4 b6 Quattro
witam, potrzebuje pomocy odnosnie simeringu srodkowego mechanizmu roznicowego (chodzi mi o simering w miejscu polaczenia walu napedowego z mechanizmem). czy jest mozliwosc, zeby napisal mi ktos numer czesci, jakis symbol albo cos takiego tego simeringu? mam wyciek w tym miejscu i chcialbym wymienic wlasnie ten simering, ale nie chce tego rozbierac poki nie bede mial nowego, zeby nie unieruchamiac auta na zbyt dlugo.
auto to audi A4 B6 1,8T Quattro z automatyczna skrzynia biegow. rok 2003, silnik AMB. jesli to istotne to jest to wersja USA. kodu skrzyni niestety nie znam:( ale moze podam jeszcze vin:
WAULC68E14A123505
mam jeszcze pytanie jaki olej i jaka ilosc do tego mechanizmu zastosowac? z boku mechanizmu jest taka sruba jakby korek czy to tamtendy uzupelniamy olej?
za wszystkie sugestie i podpowiedzi z gory dziekuje. wrzuce jakies fotki zeby zobrazowac cala sytuacje i moze wam bedzie latwiej zrozumiec o co mi chodzi bo moze nie wszystko jasno opisalem:) pozdrawiam OOOO


tutaj widac wyciek i miejsce wycieku.



czy to jest korek? czy to tedy dolewamy olej?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
myślę,że tu znajdziesz to czego szukasz ;-)
http://www.oemepc.com/audi

Wystawiono 1 piw(a):
luki1980x
Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam i bardzo dziekuje za odpowiedz i za linka:) wlasnie tego potrzebowalem:) po raz kolejny nie zawiodlem sie na tym forum i za to jeszcze raz wielkie dzieki:)
oczywiscie jakis problem zawsze musi byc i wystepuja dwa rodzaje uszczelniaczy (w zaleznosci od zastosowanej flanszy, lub jak to ladnie nazwali "walu kolnierzowego"), ale sa numery wiec kupie dwa i oddam niepotrzebny:)
jak by ktos kiedys szukal i zagladnal do tego tematu to napisze numery obu uszczelniaczy.
1. numer flnszy (walu kolnierzowego) - 01V 409 809, numer uszczelniacza: 018 409 399 B
2. numer flanszy (walu kolnierzowego) - 01V 409 809 A, numer uszczelniacza: 01V 409 809 A.
A tu porownanie obu flansz (zdjecie z sieci):







i zdjecia obu uszczelniaczy:
1. 018 409 399B






2. 01V 409 399 A




pozdrawiam ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
i gitara

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Quattro 

[ IP: 3.141.24.134 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa