Car Audio » rozbudowa mmi 2 g high + bose audi a5 coupe
Odpowiedz do tematu
 rozbudowa mmi 2 g high + bose audi a5 coupe
Witam . Jestem nowy na forum , szukam osoby ktora pomoze mi w rozwiazaniu problemu i odpowie na moje pytania.kupilem audi a5 2007 z systemem bose . Glosniki juz musialem zmienic w drzwiach bo tamte najzwyczajniej rozpadly sie . ale moje pytanie dotyczy rozbudowy MMI 2 G High . wiem ze takie posiadam . Mozna zgłupieć szukajac czegos w internecie zwlaszcza jezeli system nie jest tradycyjny. Ja u siebie chcialbym dolozyc zestaw glosnomwiacy i ami . Konsola posiada wszystkie przyciski ale kupując nie bylem swiadomy ze to nie oznacza ze wszystko to co napisane dziala w moim samochodzie .Widze ze mozna dokupic okablowanie , orginalne ami czy tez interfejs bluetooth ale one posiadaja numery i nie wiem ktore sa zgodne z systemem jaki jest u mnie . Jak moge to sprawdzic co moge zrobic zeby poprawnie skonfigurowac mmi do poziomu jaki mnie interesuje .
pozdrawiam fantau

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wymienić całą listę pasujących komponentów mija się z celem. Poszukaj komponenty bluetooth i AMI które są kompatybilne z modelami MMI 2G takimi jak Audi A6 2004-2008, A8 D3 do 2009 oraz A4 do 2008r. Istotną sprawą jest oczywiście gniazdo światłowodu. Urządzenia bez światłowodu działają tylko w normalnym nagłośnieniu typu basic.

P.S.
Odwiedź dział przywitań. Tam się witamy i mówimy wszystkim dzień dobry.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 18.117.183.172 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa