Car Audio » Radio RND-DX nie wydaje dźwięku
Odpowiedz do tematu
 Radio RND-DX nie wydaje dźwięku
Witam.
Zmieniłem radio RNS-D na RNS-DX.
Niestety to drugie nie wydaje z siebie dźwięku. Wszystko jak by chodzi, radio odbiera rds czyta, płyty odpalają i leci czas piosenki ale dźwięku zero.
Wyświetla się komunikat "Zrodlo dzwieku jest mute" - oczywiście klikanie lewej gałki by wyłączyć mute niczym nie skutkuje - jest nieaktywne.

A6C5 2.5 avant "chyba" bez systemu bose. Piszę chyba bo zwykłe RNS-D działa na kodzie 00000 więc chyba przy BOSE nie działało by?

Wersja radia 4.2
W bagażniku subwoofer, zmieniarka i tuner tv.

Kodowanie radia próbowałem:
00000
00017
02112

Przy WSC 00000

Z tego co widzę kodowanie radia powinno być raczej 00502 lub 00002 natomiast ten pierwszy w ogóle nie wchodzi, po zapisaniu znów jest ten który był poprzednio. Tak jakby nie zapisywało go zaś ten drugi nie przynosi efektu.

Uciąłem również pin TEL MUTE z kostki.

Po podłączeniu starego RNS-D które zakodowane jest na 00000 i WSC 00000 działa bez problemu.


Ktoś podpowie za co się złapać?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kodowanie RNS bez systemu Bose powinno wynosić 00207, ale.... przy kodowaniu dla Bose powinien grać tylko tył. Jeżeli radio jest głuche, to prawdopodobnie jest uszkodzone. Zmień kodowanie na właściwe, zresetuj RNSa i sprawdź jaka będzie różnica.
Po drugie przyłóż się bardziej do uzupełnienia swojego profilu, bo on jest głównie po to aby tobie właściwie pomóc. Proponuję się również przywitać we właściwym dziale.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 18.223.108.186 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa