Temida radzi » pytanie o wersje a3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 pytanie o wersje a3
czesc,

kupilem audi A3 rocznik 2000 i chce ja ubezpieczyc. mam pare pytan:

1. jak mam poznac jaka wersje A3 zakupilem? w formularzach do OC mam pytanie jaka to wersja czy "Atraction" "ambiente" itp. nie mam pojecia co zaznaczyc i robie to na "pałe".
w dodatku w jednej firmie konsultant zapytal mnie czy moje audi jest po czy przed liftingiem. szczerze mowiac nie mam pojecia. prosze o pomoc

2. jakas firme ubezpieczeniowa polecacie zeby bylo najtaniej? mam 25 lat, to moje pierwsze auto i ubezpieczenie. wiekszosc firm zaproponowalo mi oc na poziomie 1600zl, jedynie link4 i "youcandrive" (spolka hestii) zaoferowaly mi 600-700zl. Da sie to jakos obnizyc?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: pytanie o wersje a3
kagetsu napisał/a:
czesc,

kupilem audi A3 rocznik 2000 i chce ja ubezpieczyc. mam pare pytan:

1. jak mam poznac jaka wersje A3 zakupilem? w formularzach do OC mam pytanie jaka to wersja czy "Atraction" "ambiente" itp. nie mam pojecia co zaznaczyc i robie to na "pałe".
w dodatku w jednej firmie konsultant zapytal mnie czy moje audi jest po czy przed liftingiem. szczerze mowiac nie mam pojecia. prosze o pomoc

2. jakas firme ubezpieczeniowa polecacie zeby bylo najtaniej? mam 25 lat, to moje pierwsze auto i ubezpieczenie. wiekszosc firm zaproponowalo mi oc na poziomie 1600zl, jedynie link4 i "youcandrive" (spolka hestii) zaoferowaly mi 600-700zl. Da sie to jakos obnizyc?

Ja od kilku dobrych lat ubezpieczam wszystkie auto w Link4 z jednego powodu - żadna inna nie jest w stanie zagwarantować mi tak dogodnych warunków. Ja proponuję Ci również Link4.
Co do wersji musiałbyś przynajmniej opisać jakie masz wyposażenie co prawda mogło być wymienione, ale bynajmniej po tym można stwierdzić jaka to wersja podstawowa Attraction, o charakterze sportowym Ambition czy wersja lux Ambiente.
W bagażniku w miejscu na koło zapasowe pownieneś mieć naklejkę formatu A7 z danymin Audi VIN typ handlowy i wiele innych ważnych informacji między innymi kody wyposażenia. Po tych kodach można również wywnioskować co to jest za wersja.
W Link4 czym lepsze wyposażenie samochodu, tym tańsza polisa OC.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mam czteroramienna kierownice, podlokietnik z regulacja polozenia i kola 16cali.

potem wrzuce dane z tej nalepki (jesli ja mam) to moze mi pomozecie :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kagetsu napisał/a:
mam czteroramienna kierownice, podlokietnik z regulacja polozenia i kola 16cali.

potem wrzuce dane z tej nalepki (jesli ja mam) to moze mi pomozecie :)

Tapicerka skórzana?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
w sensie, ze fotele? syntetyczny material

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli kierownica nie była zmieniana, to nieśmiało obstawiam wersję Attraction. Do tego dochodzą normalne fotele z tapicerką z materiału. Fabryczne felgi 15 wersji Attraction równiez można wymienić. Czekam na wlepę z kodami ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja również stawiam na Attraction, Czekamy na kody.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kagetsu napisał/a:
w dodatku w jednej firmie konsultant zapytal mnie czy moje audi jest po czy przed liftingiem

A3 przeszło we wrześniu 2000 lifting, naklejka też pomoże ustalić datę - można ją sprawdzić po numerze VIN.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zszedlem na dol i podnioslem drzwi bagaznika. po podniesieniu podlogi i odkreceniu kola zapasowego dowiedzialem sie tylko tyle, ze moj egzemplarz nie ma naklejki/blaszki z danymi ;( wobec tego pisac u ubezpoieczyciela, ze posiadam wersje atracction?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kagetsu napisał/a:
wobec tego pisac u ubezpoieczyciela, ze posiadam wersje atracction?

Dokładnie tak

Postaw piwo autorowi tego posta
 
moze glupie pytanie... ale gdzie w a3 jest miejsce na gasnice?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kagetsu napisał/a:
moze glupie pytanie... ale gdzie w a3 jest miejsce na gasnice?

Gaśnica "powinna" znajdywać się jak najbliżej fotela kierowcy. Bezsensem jest chować ją w bagażniku w dodatku miejscu trudno dostępnym.

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Temida radzi 

[ IP: 3.238.142.134 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa