Pytajnik, czyli zielono mi ;) » Pytanie o program gwarancyjny
Odpowiedz do tematu
 Pytanie o program gwarancyjny
Zabieram się do kupna Audi A4 z 2005 r. (2,0). I tu mam takie pytanie mam możliwość wykupienia mu programu gwarancyjnego Excellente, co wydaje mi się sensowne zważywszy, że ma już ponad 6 lat, a mogę wykupić program na dwa lata (niedługo będzie za stary, żeby wykupić cokolwiek) za 1299 PLN. Lista rzeczy objętych gwarancją jest b. długa, nie chcę tu zaśmiecać forum (jak ktoś b. chce mi pomóc może wejść na stronę ;) . Przebieg auta 140 tys. (i mam nadzieję, że tylko tyle ;) , ale to dla programu nie ma w zasadzie znaczenia, bo nie stawia limitów. Jak myślicie, opłaca się?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja to zabrałbym się na początku do przywitania.
http://www.audi-tech-team.eu/powitanie-vf3.htm
Daj linka tego auta, ale jak to 2,0tdi z 2005, to już Ci go nie polecam.
No chyba, że dają gwarancje na...
-ale o tym po przywitaniu :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Pytanie o program gwarancyjny
Decybel napisał/a:
Zabieram się do kupna Audi A4 z 2005 r. (2,0). I tu mam takie pytanie mam możliwość wykupienia mu programu gwarancyjnego Excellente, co wydaje mi się sensowne zważywszy, że ma już ponad 6 lat, a mogę wykupić program na dwa lata (niedługo będzie za stary, żeby wykupić cokolwiek) za 1299 PLN. Lista rzeczy objętych gwarancją jest b. długa, nie chcę tu zaśmiecać forum (jak ktoś b. chce mi pomóc może wejść na stronę ;) . Przebieg auta 140 tys. (i mam nadzieję, że tylko tyle ;) , ale to dla programu nie ma w zasadzie znaczenia, bo nie stawia limitów. Jak myślicie, opłaca się?
na poczatek witamy na ATT wg, mnie gra jest warta swieczki, zawsze to gwarancja. zadbaj tylko o prawidłowe ogledziny auta,żeby później nie było powodów do niehonorowania gwarancji ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
2,0TDI
Do połowy 2006r audi montowało silnik o kodzie BLB.
Niestety wiele egz miało /ma/ problem z zębatką przy wale korbowym.
Tu masz linka na przykładzie passata.
http://vwszrot.pl/
P.S. Szukaj lepiej sprawdzonego 1,9tdi ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ech, faktycznie ja taki niekulturnyj ;) przepraszam i witam

dziękuję przy okazji za poradę, z tego co widziałem w spisie zębatki są ujęte w gwarancji więc spoko

co do 1,9 to faktycznie wyszłoby może taniej, również jeśli idzie o program gwar. ale akurat auto mam już w zasadzie dogadane i strasznie mi się podoba ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
co znaczy że masz program gwarancyjny dogadany? zdecydowałeś się kupić ten program? Tam w warunkach jest napisane ze objete sa nim samochody max 7 letnie więc się łapiesz

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 3.141.100.120 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa