Pytajnik, czyli zielono mi ;) » Problem z Q7 absolutnie nic nie dziala
Odpowiedz do tematu
 Problem z Q7 absolutnie nic nie dziala
Witam mam problem z Q7 4.2 TDI z 2015, seria do 2015. Swieca sie kontrolki jak na zdjeciu i absolutnie nic nie dziala. Ktos ma pomysl o co moze chodzic.

Kontrolki ABS, Adaptive Cruise Control, Reczny, ESP, Pas, i Spirala. Kontrolki swieca sie w sposob ciagly. Drzwi kierowcy mozna otworzyc tylko manualnie kluczykiem. Pozatym zero reakcji na cokolwiek.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Problem z Q7 absolutnie nic nie dziala
piotrh1183 napisał/a:
Witam mam problem z Q7 4.2 TDI z 2015, seria do 2015. Swieca sie kontrolki jak na zdjeciu i absolutnie nic nie dziala. Ktos ma pomysl o co moze chodzic.

Kontrolki ABS, Adaptive Cruise Control, Reczny, ESP, Pas, i Spirala. Kontrolki swieca sie w sposob ciagly. Drzwi kierowcy mozna otworzyc tylko manualnie kluczykiem. Pozatym zero reakcji na cokolwiek.

Więcej światła! Absolutnie nic nie działa, to chyba nie na miejscu opis skoro można załączyć zapłon. Pomijam brak brak wspomnianego zdjęcia, bo każdy wie jak wyglądają świecące się kontrolki.
Proponuję najpierw przeczytać regulamin naszego forum, przywitać się w odpowiednim dziale i w tym dziale opisać dokładnie problem. Domyślam się, że silnik nie pali, może nie kręci nawet rozrusznik ale to wie tylko właściciel i tylko on może rozjaśnić problem. Do trafnej odpowiedzi zapewne potrzebna będzie lista usterek odczytana właściwym oprogramowaniem przez złącze diagnostyczne.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Problem z Q7 absolutnie nic nie dziala
Adi202 napisał/a:
piotrh1183 napisał/a:
Witam mam problem z Q7 4.2 TDI z 2015, seria do 2015. Swieca sie kontrolki jak na zdjeciu i absolutnie nic nie dziala. Ktos ma pomysl o co moze chodzic.

Kontrolki ABS, Adaptive Cruise Control, Reczny, ESP, Pas, i Spirala. Kontrolki swieca sie w sposob ciagly. Drzwi kierowcy mozna otworzyc tylko manualnie kluczykiem. Pozatym zero reakcji na cokolwiek.

Więcej światła! Absolutnie nic nie działa, to chyba nie na miejscu opis skoro można załączyć zapłon. Pomijam brak brak wspomnianego zdjęcia, bo każdy wie jak wyglądają świecące się kontrolki.
Proponuję najpierw przeczytać regulamin naszego forum, przywitać się w odpowiednim dziale i w tym dziale opisać dokładnie problem. Domyślam się, że silnik nie pali, może nie kręci nawet rozrusznik ale to wie tylko właściciel i tylko on może rozjaśnić problem. Do trafnej odpowiedzi zapewne potrzebna będzie lista usterek odczytana właściwym oprogramowaniem przez złącze diagnostyczne.





Odczyt dopiero we wtorek wieczorem.

Za Bledy przepraszam jestem nowy.

w zalaczeniu link do filmu z sytuacji. Prosze o pomoc jak Pan wie o co chodzi, bede wdzieczny za pomoc. Kontrolki pala sie caly czas. Ja osobiscie podejrzewam, ze ktos mi auto ktore od 30.10 w garazu stalo potraktowal EPM em. Do momentu odstawienia w garazu chodzilo bezblednie. Posiadam Auto od nowosci. Akumulator wymieniony w kwietniu 2021. Foto sie nie zalaczylo, nie znam sie jeszcze na tym portalu.

https://www.icloud.com/ph...EOkHhemokyGZUEQ

Piotr

Jak bede wiedzial wiecej we wtorek wieczorem to wam napisze.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 18.217.208.72 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa