Pozostałe tematy » Problem z oddalaniem A3 8P 1.9Tdi
Odpowiedz do tematu
 Problem z oddalaniem A3 8P 1.9Tdi
Witam mam następujący problem jakiś czas przy odpalania występowało trzęsienie karoserii teraz jest następny problem ponieważ zgasiłem samochód jak zawsze jednak gdy chciałem odpalić nie kręcił wyjąłem kluczyk i spróbowałem jeszcze raz zaczął kręcić ale bardzo ciężko i nie odpalał (do tej pory palił normalnie) wyjąłem kluczyk jeszcze raz i zamknąłem samochód po otworzeniu odpalił normalnie bez problemu jak by nigdy nic (A3 8P 1.9tdi BLS Skrzynia Manual 5 biegów)

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Problem z oddalaniem A3 8P 1.9Tdi
Adusss napisał/a:
Witam mam następujący problem jakiś czas przy odpalania występowało trzęsienie karoserii teraz jest następny problem ponieważ zgasiłem samochód jak zawsze jednak gdy chciałem odpalić nie kręcił wyjąłem kluczyk i spróbowałem jeszcze raz zaczął kręcić ale bardzo ciężko i nie odpalał (do tej pory palił normalnie) wyjąłem kluczyk jeszcze raz i zamknąłem samochód po otworzeniu odpalił normalnie bez problemu jak by nigdy nic (A3 8P 1.9tdi BLS Skrzynia Manual 5 biegów)
zacząłbym od kostki stacyjki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Z tego opisu ciężko coś wywnioskować. Nie napisałeś czy problem pojawia się na ciepłym czy też zimnym silniku. Moim zdaniem do sprawdzenia masz rozrusznik który może być powodem braku rozruchu jak i jego pogorszeniu w tym przypadku trzęsąca się karoseria.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 35.169.107.177 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa