Układ dolotowy i wydechowy » Problem z kolektorem
Odpowiedz do tematu
 Problem z kolektorem
Witam ma problem tego typu ze plastikowy kolektor w c4 2.6 mi strzelil i sie rozlecial mam kolektor od 2.8 ale nie pasuja mi wtyczki czujnika powietrza i zaworek pomocy jak to ogarnać??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czołem,
mógł byś bardziej przybliżyć sprawe??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pewnie ze mogł bym kolektor wszystko pasuje tylko ze w moim starym plastiokowym jest otwor gwintowany na czujnik temp. i zaworek olejowy a w nowym kolektorze od 2.8 nie ma nawet miejsca na to

[ Dodano: Czw 15 Kwi, 2010 13:53 ]
aaaaa koleszka mi mowil ze tam zagladał do 2.8 i ze tam jest zbokujakas gruszka z przewodami

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam.
Więc tak masz silnik abc (plastikowy kolektor) i chcesz wpakować kolektor od 2.8 ahh (metalowy kolektor) . Słyszałem o takim zabiegu lecz niestety abc po takim zabiegu nie najlepiej pracował a to dlatego że w silniku ahh są zmienne długości dolotu ( to pewnie jest ta gruszka i przewody - sterowanie podciśnieniowe ). Jeśli są kierownice powietrza,i zmienna długość kolektorów to jest zmienna charakterystyka dolotu i komp musi mieć info o pracy kierownic.
Dawka paliwa musi być dostosowana do ilości powietrza.
Bez tego taki dolot w niczym nie pomoże co najwyżej zaszkodzi(np.obniży kulture pracy,lub osiągi).
pzdr.

Ale to tylko moje skromne zdanie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Własnie mam jechac po ta gruszke i słyszałem ze to nie jest ot tak o ale nie mogłem nigdzie uzyskac informaci na ten temat co i jak dalej z tym zrobisz cos sugerujesz jak to mozna ładnie zrobic Bo jak znowu zamontuje plastikowy co moze mi strzelic i rozwalic go za rok miesiac a nawet nastepnego dnia :(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Niestety najlepszym wyjsciem jest montaz sekwencji, jezeli chcesz miec spokój ze strzałami to na poczatek nowe świece, kable i porzadna regulacja LPG. Co do kolektora to albo bedziesz rzeźbił ten co masz albo poszukasz od ABC

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ dolotowy i wydechowy 

[ IP: 18.224.63.87 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa