Pytajnik, czyli zielono mi ;) » pomoc w rozkodowaniu VIN
Odpowiedz do tematu
 pomoc w rozkodowaniu VIN
Witam wszystkich,

po krótkim przywitaniu zabieram się do napisania pierwszego postu i odrazu z prośbą o pomoc...mam nadzieję, że w niedługim czasie będę się mógł odwdzięczyć.

Prosiłbym o rozkodowanie nr VIN: WAUZZZ8K79A237080

prosiłbym również o pomoc w ustaleniu jaka to skrzynia biegów ponieważ sprzdający nie jest pewien co sprzedaje. W tym tygodniu ma pojechać do ASO i zdobyć wyciąg dotyczący pełnego wyposażenia jednak wiadomo jak to jest:) jak człowiek chce coś kupić to ciężko wytrzymać i chciałby wiedzieć wszystko od razu.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
http://vin-decoder.pl/WAUZZZ8K79A237080

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dziekuję za odpowiedź. Nie wiem czy ja nie umiem korzystać z tego decodera czy pokazuje on mocno okrojone dane, dodatkowo wydaje mi się, że są błędne.

Macie może jakieś inne dekodery?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
https://www.vindecoderz.c...uzzz4bzyn051158

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Powiem tak, pierwszy dekoder pokazuje, że to diesel w dodatku manual... samochód od pierwszego właściciela, którym jest Pan pod 70tke i zwyczajnie twierdzi że to "automat" a jaki to on juz nie wie - dekoder wydaje się być w dużym błędzie bo silnik to 2.0 tfsi a wedlug dekodera to diesel.

Czy sa jakies bezplatne dekodery gdzie bede mogl sprawdzic kody wyposazenia nie placac przy tym za kazde sprawdzenie jaka skrzynie biegow ma samochod? poczatkowo mslalem ze problem dotyczy tego konkretnego sprzedawcy bo Pan poprostu kupil nowy samochod "z automatem" i nie interesowalo go jaki to automat ale widzę, że problem nie dotyczy tylko tego jednego sprzedawcy bo na wczorajszych 5 telefonów nikt nie odpowiedział jaka dokłądnie skrzynie biegów ma samochód - "automat" to jedyne co slysze od sprzedajacych. Odrazu zaznacze, ze nie rozmawialem z handlarzami sprzedajacymi powypadkowe szroty, na samochod z 2009-2011 mam do wydania 60tys.

Podrawiam i bede wdzieczny jesli ktos pomoze w rozkodowaniu jaka konkretnie skrzynie biegow ma model wspomniany powyzej.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam proszę o pomoc w rozkodowaniu vinu. WAUZZZ8DZWA163900 interesuje mnie wyposażenie .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
lech k napisał/a:
Witam proszę o pomoc w rozkodowaniu vinu. WAUZZZ8DZWA163900 interesuje mnie wyposażenie .
jeśli interesuje Cię wyposażenie to zrób zdjecie naklejki z bagażnika lub książki serwisowej

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cześć i czołem,
czy jest możliwość sprawdzić po numerze vin dokładne wyposażenie pojazdu Audi A5 Sportback ? Posiadam tylko nr vin i nic więcej WAUZZZF54HA021067 .
Proszę o pomoc, z góry dziękuję .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Prośba w rozkodowaniu VIN - chodzi mi o wyposażenie:)

https://imagizer.imageshack.com/img922/9185/Y64UNR.jpg

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 3.149.230.44 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa