Car Audio » Pilot do radia chorus , concert.
Odpowiedz do tematu
 
Łopatologicznie będzie trudno, ale da się zrobić.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wiesz , " miszczem" w czytaniu schematów to ja raczej nie jestem :oops: :-D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kup najpierw komplet będzie łatwiej zrozumieć.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi , ile pinów powinna mieć taśma ? Ta , o którą pytałem 1j0959653b jest 4-ro pinowa , czyli taka jak ta co mam , więc muszę kupić inną ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
5cio pinowa. 2 dla Airbag i 3 dla multifunkcji.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi , mam już przekaźnik , taśmę i kierę , z tym , że kierownica ma także sterowanie do tipa ale to chyba nie wpływa na " pracę silnika " po prostu się tego nie podepnie. Także , mając chwilę luzu rozpisz mi poproszę , który pin do czego i jak , tylko tak jak prosiłem , żeby " cymbał zrozumiał " ;-) , podobnie mi rozpisałeś podłączenie pinów do fis`a .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Adi , mam już przekaźnik , taśmę i kierę , z tym , że kierownica ma także sterowanie do tipa ale to chyba nie wpływa na " pracę silnika " po prostu się tego nie podepnie. Także , mając chwilę luzu rozpisz mi poproszę , który pin do czego i jak , tylko tak jak prosiłem , żeby " cymbał zrozumiał " ;-) , podobnie mi rozpisałeś podłączenie pinów do fis`a .

Zrób mi fotki do podglądu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeszcze do mnie nie doszły paczki . Ale , żeby nie było ,że nic sam nie robię i czekam na gotowca znalazłem takie coś . Oczywiście w związku ,że nie mam Can`a te sygnały pozostaną niepodłączone . Czy ta rozpiska jest prawidłowa ?

Do kierownicy podpina się pin 18 , 15 i , który , masę ?

Ps. Właśnie doszła paczka


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Do kierownicy podpina się pin 18, 12V z pinu 12 oraz masę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi , który pin do czego , patrząc od lewej .

I czy trzeba zmieniać któreś kodowanie ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Patrząc od lewej zaczyna się od pinu 1. Pin 5 jest po prawej stronie.
1 i 2 Airbag, 5 Lin-bus (sterowanie) 3 12V, 4 masa.
Czy 3 i 4 się zgadza musiałbyś zrobić zdjęcie wiązki kierownicy ponieważ pin 3 i 4 może być sterowaniem klaksonu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

Kurna czegoś tutaj chyba brakuje. Piszą o jakimś module w kierownicy ? Jaki nr części lub nazwa tego czegoś. Jak to podpiąć? Białe gniazdo i bordowa wtyczka ?

[ Dodano: Wto 27 Sie, 2019 09:06 ]
Czy ten moduł będzie mi pasował ?
https://allegro.pl/oferta/61340392a-61336351-modul-multifunkcji-audi-a4-b6-8172674089

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Szkoda, że nie kupiłeś kompletu razem z modułem i wiązką. Moduł multi jest zamontowany w kierownicy i łączy się z baksem za pomocą wiązki widocznej na zdjęciu (przewody niebieskie i czerwone). Pasować będzie moduł od A6 C5. A4 B6 może nie funkcjonować. Nie mam tutaj pewności, ale lepiej kupić od A6.

Wystawiono 1 piw(a):
roger110
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czy opis pinów jest taki jak wcześniej napisałeś czy klakson jest w pinach 3 i 4.
W sobotę chcę spróbować podłączyć wszystko , mam taki moduł , jak ten co w linku .
Po podłączeniu , powinienem w VCDS`ie wejść w 16 i wpisać kodowanie 02000 ? Czy samo się " ustawi" jak wykryje multifunkcję .

[ Dodano: Pią 30 Sie, 2019 17:14 ]
Adi czy z diagnostyką mogę się podpiąć pod radio czy muszę bezpośrednio do gniazda obd?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Diagnozę podepnij obojętnie w którym miejscu. Ważne jest tylko aby przewód K-Line był podłaczony do K-Line a nie np 12V.
Zrób fotkę wiązki kierownicy tak aby było widać przewody.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 18.189.193.172 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa