Układ hamulcowy » pali mi sie żółta kontrolka abs oraz zapala mi się czerwona
Odpowiedz do tematu
 pali mi sie żółta kontrolka abs oraz zapala mi się czerwona
Witam pali mi sie żółta kontrolka abs oraz zapala mi się czerwona z wykrzyknikiem i do tego piszczy w jednym czasie ale dzieje się tak tyko w czasie rozruchu i po dłuższym postoju auta na przykład przez noc jak auto odpali to już problem znika. Jest na forum podobny problem ale to nie to samo co u mnie . Sprawdzałem vagiem i nic 0 błędów . Audi A4 B5 1998 r. 1,9 tdi 110 km. Pomocy

Postaw piwo autorowi tego posta
 
http://www.audi-tech-team...h-team-vt15.htm

Przeczytaj punkt 1.7

Postaw piwo autorowi tego posta
 
klocki sa jeszcze dobre kable sprawdzales ok czujnikow klockow hamulcowych ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdzałem .

[ Dodano: Pią 12 Gru, 2014 20:12 ]
Mam konto na forum od 2010 r. Nie jestem Świeżakiem .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czujniki od abs tez :-|

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No właśnie też sprawdzałem do tego 0 błędów jest dziwna sprawa . Nie mam pomysłów już kolego

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bledow tez nie ma w sterowniku abs :?:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawlas12, napisał że 0 błędów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To jesli wszystko z hamulcami jest ok i sprawdzales 0 bledow to moze cos z zegarami masz.ale moze inni beda cos wiecej wiedziec.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czerwony wykrzyknik, oraz towarzyszący mu potrójny sygnał dzwiękowy oznacza poważną usterkę układu hamulcowego , może się pojawiać kiedy np. masz za mało płynu, ani klocki,ani czujnik ABSu nie wywoła tego komunikatu

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Powiem Ci Pasiak że z tym płynem to nie napisałem bo uważałem że to podstawa ale teraz myślę że w sumie dobrze że o tym napisałeś. Lepiej pisać o takich sprawach szybko bo w sumie to hamulce...=życie :!:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Może jest za słaby aku, podczas rozruchu spada poniżej 10V i wywala usterkę ABSu i wykrzyknik...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Po dłuższym postoju odpal go przy pomocy kabli rozruchowych np drugi (sprawny) akumulator lub samochód. Jeżeli będzie wszystko OKi, to wymień akumulator. Sądzę, że przy rozruchu napięcie spada poniżej 8,5V i stąd ten problem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
czerwony wykrzyknik, oraz towarzyszący mu potrójny sygnał dzwiękowy oznacza poważną usterkę układu hamulcowego , może się pojawiać kiedy np. masz za mało płynu, ani klocki,ani czujnik ABSu nie wywoła tego komunikatu

I widzisz ja tak mialem 2 razy raz przy padnietym czujniku abs i raz po dojechaniu klockow na maxa palil mi sie abs czerwony (!) na fis i asr i do tego te piszczenie buzere czyli jest to mozliwe :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bardzo dziękuje koledzy . Z tych informacji to tylko aku by mi został do sprawdzenia .

[ Dodano: Czw 01 Sty, 2015 16:37 ]
Witam

Troszkę mnie nie było na forum ale taką mam pracę .

Dziękuje za pomoc okazało się że to wina akumulatora pojeździłem troszkę bez świateł i przestał piszczeć na parę dni ale problem powrócił ponownie dziwna sprawa że słaby akumulator może robić taki problem .


dziękuje raz jeszcze i pozdrawiam .

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ hamulcowy 

[ IP: 3.137.161.222 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa