Negatywne opinie » OSZUST Z OŚWIĘCIMIA JEST U WAS!!!!!!
Odpowiedz do tematu
 OSZUST Z OŚWIĘCIMIA JEST U WAS!!!!!!
SIEMA> SORY ZE CAPSLOOCK I ŻE W OGÓLE WPADŁEM< ALE NIE WYWALAJCIE TEMATU ZA CAPSA BO BARDZO WAŻNY I MOŻE UCHRONIĆ KILKU WASZYCH USERÓW PRZED OSZUSTWEM!!!

USER llois - PEWNIE ADMIN, CZY KTOŚ, PEWNIE W... MI TEM TEMAT, G... MNIE TO OBCHODZI TO OSZUST!

http://hyundaiklub.pl/viewtopic.php?p=9437#9437

LINK DO TEMATU GDZIE NASZ OSZUKAŁ.

mNIE OSZUKAŁ NA 500 ZŁ, a OGÓLIE WSZYSTKICH NA DOŚĆ SPORĄ KWOTĘ, ZGŁĄSZAJĄ SIĘ KOLEJNE OSOBY, ALE POLICJA NIC Z TYM NIE ROBI. NIE DAJCIE SIE NABRAĆ!!!!

JEGO NICK Z NASZEGO FORUM TO SANTI. SANTUNIU NAPISZ OD MNIE NA GG PROSZĘ, . I SPODZIEWAJ SIE MNIE NIE DŁUGO.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
potwierdzam. Zostałem oszukany. Jestem użytkownikiem tego forum. Kupilem u tego użytkownika radio rns-e i jak wiadomo nie otrzymałem. Dobrze, że transakcję zrobiłem przez allegro.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Panowie i panie
Trzeba po prostu uważać, sam ostatnio poszukiwałem pewnej części, pisze do mnie koleś że ma coś czego szukam, chce pisać przez sms-y bo jak mówi padł mu głośnik, proponuje mi za część 200 pln ( wartość rynkowa min 1500 zł ), chce zdjęcie mówi, że nie ma tu ale może wysłać po przelaniu na konto kasy, a jak coś nie tak kasę odeśle, mówię że chce luknąć osobiście bo mówi że mieszka nie daleko i po tym smsie kolo znika.
W tym samym czasie ktoś pisze na GG ( dzwoni do mnie żona z info ) też ma dla mnie fanta którego szukam że niby ma ale gdzieś w garażu i nie może zrobić foto ale może wysłać po przelaniu na konto.... ( stała śpiewka). Żona pyta skąd jest pisze że z Białegostoku, żona na to że w takim razie kolega podjedzie obejrzy/kupi, no i ślad się urywa.

Wystarczy odrobina czujności, cena proponowana jest zdecydowanie atrakcyjna co usypia naszą czujność bo wierzymy że trafiliśmy na okazję, a wystarczy poprosić o paczkę za pobraniem jeśli uważamy że coś tu nie ładnie pachnie....

To nie pierwsze forum na którym poruszany jest ten temat i zapewne nie ostatnie.

Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ja ze swojej strony tyle: http://www.audi-tech-team...ail&userid=2447

Wystawiono 1 piw(a):
roger110
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Fotis1985 napisał/a:
potwierdzam. Zostałem oszukany. Jestem użytkownikiem tego forum. Kupilem u tego użytkownika radio rns-e i jak wiadomo nie otrzymałem. Dobrze, że transakcję zrobiłem przez allegro.


szczerzecie w nieszcześciu ale dobrze tak ci się udało

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kwikkwik napisał/a:
Fotis1985 napisał/a:
potwierdzam. Zostałem oszukany. Jestem użytkownikiem tego forum. Kupilem u tego użytkownika radio rns-e i jak wiadomo nie otrzymałem. Dobrze, że transakcję zrobiłem przez allegro.


szczerzecie w nieszcześciu ale dobrze tak ci się udało
9 lat ale w końcu ktoś odpowiedział :wysmiewacz: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli oszust dalej korzysta z naiwności ludzi.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Negatywne opinie 

[ IP: 18.188.61.223 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa