Temida radzi » Odbieranie prawa jazdy za podwójne przekroczenie prędkości
Odpowiedz do tematu
 Odbieranie prawa jazdy za podwójne przekroczenie prędkości
Odbieranie prawa jazdy za podwójne przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym
Nowy projekt wg, PAP 09.01.2013 , aktualizacja: 09.01.2013 19:37

- Odbieranie prawa jazdy za podwójne przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym, 160 kolejnych fotoradarów, nowe radiowozy z wideorejestratorami oraz większa liczba policjantów na drogach - zakłada m.in. projekt Narodowego Programu Poprawy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

http://wiadomosci.gazeta....1,13170965.html

widzieliście to?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Odbieranie prawa jazdy za podwójne przekroczenie prędkoś
Astaroth napisał/a:
Odbieranie prawa jazdy za podwójne przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym
Nowy projekt wg, PAP 09.01.2013 , aktualizacja: 09.01.2013 19:37

- Odbieranie prawa jazdy za podwójne przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym, 160 kolejnych fotoradarów, nowe radiowozy z wideorejestratorami oraz większa liczba policjantów na drogach - zakłada m.in. projekt Narodowego Programu Poprawy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

http://wiadomosci.gazeta....1,13170965.html

widzieliście to?
nie widziałem i już nawet nie chce widzieć.... masakra...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie sądzę aby był to pomysł mojego "ulubieńca" Jacusia R. Jacuś wyrywa sobie ostatnie kłaczki z łysinki aby zasilić budżet, a tu taaaaki psikus. Jak pozabierają nam prawko, to kto będzie mandaty płacił? :mrgreen: Koszt radarów szybko się nie zwróci. To jest chory i popie.dolo.y kraj.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
trochę przesada ale pozatym - super. Nareście konkretne kary dla debilów za kierownicą.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zbroją się jak na wojnę chcą wyeliminować dużo kierowców i przez to osiągnąć mniejszą ilość wypadków. Mniej kierowców to mniej aut na drogach, no i oczywiście mniej wypadków. Niech jeszcze obniżą dopuszczalne prędkości będzie im łatwiej wykonać zamierzony cel !

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W tym kraju patrzy się tylko na kasę. Bezpieczeństwo ma sie w dupci. Mniej kierowców, mniej mandatów i mniej sprzedanego paliwa czyli niższy dochód z akcyzy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a ja uwazam,że mniej kierowców nie będzie bo i tak będą jeździć tylko bez prawka, bo można za to dostać najwyżej mandat...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tak jest....
a że wzieli się za to ZNÓW od du** strony...polska
ale coś trzeba zrobić, bo sytuacja na polskich drogach jest tragiczna. Kto dużo jedzi to wie.
kasa będzie, bo pewnie obniżą progi - czyli mandat już od 5km/h powyżej dopuszczalnej prędkości.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
- czyli mandat już od 5km/h powyżej dopuszczalnej prędkości.

Ja tam zwolennikiem przyjmowania mandatów to nie jestem, ale za 5km/h to już wyśmiałbym pana w mundurku.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
jimv8 napisał/a:
- czyli mandat już od 5km/h powyżej dopuszczalnej prędkości.

Ja tam zwolennikiem przyjmowania mandatów to nie jestem, ale za 5km/h to już wyśmiałbym pana w mundurku.


gdzie niegdzie tak jest, ludzię z tym żyją i jest dużo bezpieczniej.
mandatów na 25euro na 70tce gdzie się jechało 78km/h (korekta 3km/h=5km/h za szybko) w moim życiu niejestem w stanie policzyć.

a w polsce? dwa mandaty po 100zł w ciągu 6lat - bez negocjacji i musiałem prosić o kwitek by nie wzieli se tą kase w łapę. Co za interes.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
moim zdanie (skromnym) jeżeli chcą zmniejszyć liczbę wypadków na drogach to niech drogi zrobia z prawdziwego zdarzenia, obwodnice miast itd. Jeżei przez Polskę będziemy śmigać autostradą ( bez ograniczeń do 60km na odcinku 1000km ) to nie będzie tyle wypadków. Bedzie bezpieczniej bo jak ktoś z jednego końca Polski na drugi jedzie wiejskimi drogami to a na autostradzie ma ograniczenie do 60 to gdzieś to musi nadrobić!!!!

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Temida radzi 

[ IP: 18.118.2.15 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa