Forum AUDI TECH TEAM  strona głównaForum AUDI TECH TEAM  RSSForum AUDI TECH TEAM  na Facebooku
 Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
   

forum audiforum audiforum audi
forum audi
Poprzedni temat «» Następny temat
Zginął dowód rejestracyjny
Autor Wiadomość
Astaroth 
mystic darkness



Model: B4
Silnik: 1,9 TD AAZ
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 3
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 11 Maj 2009
Wszystkie posty: 1630



Piwa: 205/545
Skąd: lódzkie
Wysłany: Wto 09 Paź, 2012 13:11   Zginął dowód rejestracyjny
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi 80 B4 (Typ 8C)   



No jak w temacie, na szczęście nie mój ale od auta mojego TZ wcięło dowód rejestracyjny w nim kwit z oc i oczywiście w dowodzie aktualny przegląd

co teraz po kolei robic?
_________________


Zawsze gratem!!! A nawet dwoma
Audi 80 B4 1.9 TD
Audi A3 8L 1.6 mpi + LPG
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 588 razy
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13527



Piwa: 679/68
Skąd: MWD
Wysłany: Wto 09 Paź, 2012 18:06   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Zgłosić to na policji i z kwitem udać się do komunikacji po wtórnik. Tam oczywiście 1500 znaczków skrabowych w kolorze żółtymi 2200 w kolorze zielonym. Zadzwonić do ubezpieczalni aby wysłali wtórnik ubezpieczenia. Co do przegladu, to z tym tez nie powinno być problemu. Jeżeli nie masz kwitów, to diagnosta musi mieć dane kiedy był ostatnio robiony przegląd techniczny.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
WOJTAS 



Model: A6 C6 QUATTRO
Silnik: BMK
Zasilanie: 3.0 TDI V6
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 1
Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 16 Maj 2009
Wszystkie posty: 468



Piwa: 17/31
Skąd: okolice Mińska Mazowieckiego
Wysłany: Wto 09 Paź, 2012 21:22   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F)  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro   2004  



Jak wcięło dowód rejestracyjny to tak jak napisał Adi202 udajemy się do wydziału komunikacji z pominięciem w tym przypadku Policji ponieważ nic tu nie napisałaś o tym, że dowód rejestracyjny został utracony w wyniku przestępstwa.
Jeżeli chodzi o ubezpieczenie to idziemy z tym do firmy ubezpieczeniowej w której mamy ubezpieczony samochód i wydać na podstawie danych w systemie nowy blankiet potwierdzenia zawarcia umowy ubezpieczenia.
Co do przeglądu to załatwisz to na etapie wydziału komunikacji ponieważ w CEPiK jest informacja o przeglądzie z tego co kojarzę.
W woli podsumowania idziemy do wydziału komunikacji :arrow: i do ubezpieczyciela :-D
_________________
Gość pozdrawiam Cię
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
Astaroth 
mystic darkness



Model: B4
Silnik: 1,9 TD AAZ
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 3
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 11 Maj 2009
Wszystkie posty: 1630



Piwa: 205/545
Skąd: lódzkie
Wysłany: Sro 10 Paź, 2012 08:33   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi 80 B4 (Typ 8C)   



nie wiemy co się z tym dowodem stało, miał go w portfelu w dokumentach i coś tam sprawdzał i sie okazało, ze dowodu nie ma, poprostu wcięło.... dowód osobisty jest, prawo jazdy jest, karty są a dodowu rejstacyjnego brak :shock: i tak naprawdę niewiadomo od kiedy tego dowodu nie ma, bo nie był zatrzymywany do kontroli :/ jakby teraz czegoś w portfelu nie sprawdzał, to pewnie by dalej się nie połapał i jeżdził bez... narazie przekopujemy mieszkanie, niestety bezskutecznie

ja tez od wakacji nie pożyczałam od niego samochodu, ostatni raz jeżdziłam jego samochodem jak w moim hamulce mechanik robił, co mi przeglądu nie przeszedł w sierpniu, ale dowód mu oddałam na 100% bo jak brałam to trzymałam w swoich dokumentach a w moich mój jest, wszystko jest, wiec ja nie mam też :(
_________________


Zawsze gratem!!! A nawet dwoma
Audi 80 B4 1.9 TD
Audi A3 8L 1.6 mpi + LPG
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
WOJTAS 



Model: A6 C6 QUATTRO
Silnik: BMK
Zasilanie: 3.0 TDI V6
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 1
Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 16 Maj 2009
Wszystkie posty: 468



Piwa: 17/31
Skąd: okolice Mińska Mazowieckiego
Wysłany: Sro 10 Paź, 2012 08:52   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F)  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro   2004  



Astaroth napisał/a:
nie wiemy co się z tym dowodem stało, miał go w portfelu w dokumentach i coś tam sprawdzał i sie okazało, ze dowodu nie ma, poprostu wcięło.... dowód osobisty jest, prawo jazdy jest, karty są a dodowu rejstacyjnego brak i tak naprawdę niewiadomo od kiedy tego dowodu nie ma, bo nie był zatrzymywany do kontroli jakby teraz czegoś w portfelu nie sprawdzał, to pewnie by dalej się nie połapał i jeżdził bez... narazie przekopujemy mieszkanie, niestety bezskutecznie

ja tez od wakacji nie pożyczałam od niego samochodu, ostatni raz jeżdziłam jego samochodem jak w moim hamulce mechanik robił, co mi przeglądu nie przeszedł w sierpniu, ale dowód mu oddałam na 100% bo jak brałam to trzymałam w swoich
dokumentach a w moich mój jest, wszystko jest, wiec ja nie mam też


więc będzie musiał zrobić tak jak pisałem :arrow: Wydział Komunikacji :arrow: wniosek o wydanie drugiego dowodu rejestracyjnego z podaniem przyczyny zagubienie :arrow: opłata za wyrobienie dowodu no i :arrow: ubezpieczyciel po potwierdzenie zawarcia umowy :mrgreen:
_________________
Gość pozdrawiam Cię
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Astaroth 
mystic darkness



Model: B4
Silnik: 1,9 TD AAZ
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 3
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 11 Maj 2009
Wszystkie posty: 1630



Piwa: 205/545
Skąd: lódzkie
Wysłany: Sro 10 Paź, 2012 11:27   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi 80 B4 (Typ 8C)   



jest jeszcze "szansa", ze połozył gdzieś i spadł a suka go zezrła, bo niestety jeden z moich piesków to jest jak najazd hunów i to w jej stylu, nawet mogła sama ściagnać z ławy i sobie zezrec :/ jak ona potrafiła kiedys mi pół paczki fajek ściągnac z ławy i zereć :shock: czy skarpete na przykład jak znajdzie, to tez wciaga a potem drugą stroną wychodzi na trzeci dzień :roll:

ten dowód był w takim etui przeroczystym, ale dla niej to tez nie przeszkoda, bo "przerobi" wszystko i potem drugą stroną wychodzi gładko, że nawet nikt sie nie połapie, no mój TZ napewno bo się nie przygląda jak z nią wychodzi co ona produkuje ;) ... to chyba najbardziej prawdopodobne, bo niemozliwe zeby tak wcięło... masakra
_________________


Zawsze gratem!!! A nawet dwoma
Audi 80 B4 1.9 TD
Audi A3 8L 1.6 mpi + LPG
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
elmek13 
Wariat jakich mało



Model: Q7
Silnik: BUG
Zasilanie: Diesel
Nadwozie: SUV
Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 03 Lis 2009
Wszystkie posty: 1008



Piwa: 44/14
Skąd: z Elemelkowa
Wysłany: Sro 10 Paź, 2012 12:25   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi Q7 (Typ 4L)  Audi  Q7 (Typ 4L) Quattro   2007  



Poszukaj w schowku, może tam leży.
_________________
Logistyk, oraz główny maruda w Burbo Team

Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Astaroth 
mystic darkness



Model: B4
Silnik: 1,9 TD AAZ
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 3
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 11 Maj 2009
Wszystkie posty: 1630



Piwa: 205/545
Skąd: lódzkie
Wysłany: Sro 10 Paź, 2012 12:39   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi 80 B4 (Typ 8C)   



ja nie mogę.... znalazłam, w spodniach brudnych do prania miał w kieszeni i miał farta, ze mu nie uprałam, bo byłam wyczulona na szukanie tego dowodu, bo kiedys mu pieniądze juz uprałam :)

ale temat taki na forum sie przyda co robic w razie co ;)
_________________


Zawsze gratem!!! A nawet dwoma
Audi 80 B4 1.9 TD
Audi A3 8L 1.6 mpi + LPG
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Sergio 



Model: B4
Silnik: 2,0 ABK
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Sedan
Zaproszone osoby: 9
Pomógł: 6 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Maj 2009
Wszystkie posty: 2789



Piwa: 105/75
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro 10 Paź, 2012 13:22   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi 80 B4 (Typ 8C)   



Cytat:
ale temat taki na forum sie przyda co robic w razie co

Zgadza się. Przede wszystkim po pierwsze nie wpadać w panikę tylko przeszukać cały dom, łącznie z brudnymi rzeczami :mrgreen: . Z autopsji wiem, że należy szukać przede wszystkim w takich miejscach gdzie na pewno byśmy danej rzeczy nie zostawili. Kiedyś portfel znalazłem w lodówce- do tej pory nie wiem jak się tam dostał :shock:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
elmek13 
Wariat jakich mało



Model: Q7
Silnik: BUG
Zasilanie: Diesel
Nadwozie: SUV
Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 03 Lis 2009
Wszystkie posty: 1008



Piwa: 44/14
Skąd: z Elemelkowa
Wysłany: Czw 11 Paź, 2012 07:54   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi Q7 (Typ 4L)  Audi  Q7 (Typ 4L) Quattro   2007  



Astaroth, czyli prawie miałem rację że w schowku...
_________________
Logistyk, oraz główny maruda w Burbo Team

Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Losowe tematy » Temida radzi



[ Twoje IP to: 3.91.8.23, używasz: claudebot ]
Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy.
forum audi
forum audiforum audiforum audi
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
AUDI TECH TEAM Individual Template | Designed by PCserwis ® | Mapa forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności