GPS i GSM » Navi RNS-E < Oprogramowanie oraz menu...
Odpowiedz do tematu
 Navi RNS-E < Oprogramowanie oraz menu...
Witam drodzy koledzy i koleżanki. Mam mam mały problem... Kupiłem auto : Audi a4 2001
s-line. Problem leży w tym, że nie mam do niego płyty z nawigacją.... Mam pytanie aby jeżeli ktoś wie gdzie mogę znaleźć na necie softa z polskim menu i lektorem oraz dokładną mapą ? Czy muszę kupić oryginalną płytke... ? ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Navi RNS-E < Oprogramowanie oraz menu...
Izzy napisał/a:
Witam drodzy koledzy i koleżanki. Mam mam mały problem... Kupiłem auto : Audi a4 2001
s-line. Problem leży w tym, że nie mam do niego płyty z nawigacją.... Mam pytanie aby jeżeli ktoś wie gdzie mogę znaleźć na necie softa z polskim menu i lektorem oraz dokładną mapą ? Czy muszę kupić oryginalną płytke... ? ;audi;

Wszystko obecnie jest free w necie, ale uwaga nie każdy plik nadaje się do wgrania - grozi może nie explozją, ale uszkodzeniem Navi- chodzi o tzw dywersję prawdopodobnie ludzi którzy z tego żyją. Śmiało mogę polecić Tobie Navi-Forum. W dziale download znajdziesz pliki które Cie interesują.
Aktualnie free masz polskie menu oraz mapę, ale bez polskiego lektora. Za lektora trzeba jeszcze płacić.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli ciężko znaleźć z Lektorem PL czy w ogóle niema?.... Mógłbyś podać linki z download bo mi nie ładuje tamtego forum...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Izzy napisał/a:
Czyli ciężko znaleźć z Lektorem PL czy w ogóle niema?.... Mógłbyś podać linki z download bo mi nie ładuje tamtego forum...

Lektor się już pojawił i sądzę, że jest to tylko kwestia czasu kiedy pojawi się w necie za free. Download dostępny jest tylko po zalogowaniu http://navi-forum.pl/dload.php

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cześć!
Mam problem. Kupiłem auto, w którym nie działa RNS-E. Po włączeniu wyświetla się komunikat żeby podać kod PIN (którego nie mam...). Oprócz tego na panelu nie mogę nic zrobić, nawet otworzyć klapki żeby włożyć płytę. Po naciśnięciu guzika na kierownicy włącza się radio i normalnie gra, bluetooth również działa. Ma ktoś jakiś pomysł? Czy radio powinno grać jeżeli nawigacja jest zablokowana i wymaga PINu? Jak otworzyć klapkę żeby włożyć płytę z programem do odblokowywania PIN'u jeżeli guzik nie działa??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wyciągnij bezpiecznik i po 30s włóż go ponownie. Jeżeli radio nie zacznie grać, to w ten sam sposób dostaniesz się do płyty. Zaraz po załączeniau naciśnij na klawisz otwarcia panela.

Wystawiono 1 piw(a):
Majkel09
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki wielkie, udało mi się wsadzić płytę i odblokować wszystko :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam czy można sprawdzone spolszczenie do RNS E A4 b7 2005r Mail migmactom@gmail.com /

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 18.220.66.151 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa