Blacharstwo i lakiernictwo » Na jaki kolor malować
Odpowiedz do tematu
 Na jaki kolor malować
Koledzy i koleżanki zabrałem się za malowanie V-ki. Możecie mi polecić jakiś kolor w którym wyglądała by elegancko. Podaje moje propozycje i ocencie :) Po zakończeniu oczywiście fotostory całości.

Biała perła



Ciemnozielony metalik


Postaw piwo autorowi tego posta
 
sa tylko dwa słuszne kolory V-ki:
biała perła i czerń brylantowa, oczywiscie w każdym innym kolorze tez bedzie ładna (moja była granatowa) ale nie tak jak w tych dwóch ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No to biała perła :) czarny zbyt pospolity

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kopkoi, na biało nie ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dla mnie jednak biała perła. Jest to lakier bardzo drogi, ale jeżeli kupisz go w jakieś dobrej mieszalni, to efekt jest kosmiczny. Biała perła. :ok:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gosiu dlaczego nie :P


całe szczęście że się zapytałem bo byłaby ciemnozielona :) ale od początku ta perła chodzi mi po głowie i tak też będzie :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
do takiej limuzyny musi byc biała perła

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kopkoi napisał/a:
Gosiu dlaczego nie :P

bo według mnie V8 w bardzo ciemnym kolorze zyskuje, no taka elegancka bardziej, no ale to moja subiektywna opinia wiadomo... no i nie lubie też białych samochodów - no i tak jak adi93 napisał powyżej perła tylko, ze nie biała, ale czarna to slicznie będzie naprawdę


jakbym miała doradzić, to taki: Metallic Phantom Black Pearl

zdjęcie poglądowe



a tu masz z kodami:

http://auditouchuppaint.c...h-up-paint.html

;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no to teraz jestem w kropce... ale mam ciemne wnętrze więc bardziej będzie pasować czarny niż biały. No i chyba będzie czarna. Nie mogę się zdecydować ale jak już kupię bazę to będę wiedział :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kopkoi napisał/a:
no to teraz jestem w kropce... ale mam ciemne wnętrze więc bardziej będzie pasować czarny niż biały. No i chyba będzie czarna. Nie mogę się zdecydować ale jak już kupię bazę to będę wiedział :)
niby tak, ale za to lepiej bedzie kontrastowac z białym :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no właśnie, biały mi się bardziej podoba ale nie wiem co robić

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zgadzam się z Gosią
na taki właśnie kolor miałem malować swoją pierwszą v'kę.
Teraz po niej został tylko lakier :)

też weżmy pod uwagę jaki kolor masz teraz? i czy malujesz wszystko (komorę silnika, ramki)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wszystko będzie malowane od nowa tzn dobieram się do blachy. Raz a porządnie zrobię. Komore silnika narazie odpuszcze sobie ale wnęki itd maluje. No i będzie biała bo czarnych jest dużo

Postaw piwo autorowi tego posta
 
biała perła :D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kolorów może być wiele. W Cz-wie widziałem V8 w kolorze błękitnym. Mimo iż jest to limuzyna kolor sprawi, że wcale nie musi nią być. Mnie osobiście z wiadomych powodów ;) podoba się kolor czerwony ale V-ka w tym kolorze wygląda tak



Biała perła lub czarna perła?





Mnie osobiście najbardziej podoba się czarna ;audi; , mimo iż niektórzy sądzą że czarny kolor bardziej pasuje w wersji lang


swoją drogą niezła bryka a muszę się przyznać, że gościłem ją kiedyś u mnie na podwórku (prawda Piotrek?)

Alternatywą dla tych kolorów- trochę jednak oklepanych jest kolor ostatnio modny wśród limuzyn (i nie tylko) audi- brąz



A decyzja należy do Ciebie.
Pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Blacharstwo i lakiernictwo  

[ IP: 44.222.138.70 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa