Sport » Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014
Odpowiedz do tematu
 Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014
No, no. Ludziska. Nie wierzę, że nie ATT nie ogląda mistrzostw świata w piłce nożnej. Wczoraj Hiszpania dostała niezły łomot. Przedwczoraj szkoda mi było strasznie Chorwacji. Nie wypada mi za moje ulubione drużyny trzymać kciuki, ponieważ zaczynają od porażek. Czasem bardzo bolesnych.
Chętnie obejrzałabym dzisiaj starcie gigantów Anglia vs. Włochy, ale strasznie późno. Aghhr, ta różnica czasu...
Kogo obstawiacie na półfinały? Na finalistę? Ja tak trochę po dniu wczorajszym zwątpiłam w obecnego mistrza.
zxc

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wczoraj mozna było znienawidzonemu sasiadowi zapodac flage wloch na auto :) czekam z utesknieniem na mecz Germanów :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Aż żal było na Portugalczyków patrzeć... ;-(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
cienizna

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Portugalia po sąsiedzku zsolidaryzowała się z Hiszpanią i również zaliczyła niezły łomot dzisiaj. Przegrać 4:0 to już ból :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Portugalia i Hiszpania grali jak reprezentacja Polski. Myśle że raczej któraś z europejskich drużyn: Holandia, Niemcy, Francja będzie w finale no ale zobaczymy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja tam trzymam kciuki za Niemcy. Nie cierpię kultu jednostki, więc Holandia to tak na nie.
Co do Francji nie mam zdania, nie widziałam jak grają. Jak Anglia się nie postara to również będzie mogła pakować walizki.
Co za skandaliczny turniej, a jeszcze nie zakończyła się faza grupowa. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 


Zakończył się mundial, jak widać na załączonym obrazku wygrali nasi zachodni sąsiedzi. Moim zdaniem zasłużenie.Pięknie rozgromili Brazylię, mecz finałowy z Argentyną był jednak już trudnieszy. Mimo wszystko Super Mario dał radę ;)
Za cztery lata w Rosji ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Niemcy wygrali jak najbardziej zasłuzenie. Ciekawy mecz będzie we wrześnie, wtedy Polska zagra z mistrzami swiata :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cytat:
Z tymi Niemcami też nie przesadzajmy. To ludzie tacy jak my

Zobaczymy ile w tym prawdy. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Różnie bywa w piłce nożnej. W eliminacjach do MŚ Niemcy ze Szwecją prowadzili 4:0 a mecz zakończył się 4:4

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Niemcy mają teraz 4 lata żeby się przygotować do wizyty w Rosji. Muszą dużo pić. hehe

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nasz ekipa jest już od dawna przygotowana. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Do mistrzostw w piciu - na pewno :-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Sport 

[ IP: 44.205.5.65 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa