Negatywne opinie » Lódz [RZGOWSKA 166]
Odpowiedz do tematu
 Lódz [RZGOWSKA 166]
Niestety mamy kolejnego naciagacza, po ponad 5 miesiecznym pobycie auta i oplaconym remoncie silnika, okazalo sie ,ze auto zostalo zniszczone, tzn. poobijane( uszkodzony blotnik) silnik (teoretycznie po remoncie) jest zajechany , brak oleji i plynów eksploatacyjnych, brak czesci , pocieta instalacja elektryczna.... jednym slowem z V-ki , która przyjechala do niego o wlasnych silach zostala ruina, która wymad=ga teraz kapitalnego remontu.... a zeby byl smieszniej podczas mojej nieobecnosci zalozyl moje tablice do innego auta i jezdzil :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Potwierdzam. NIE POLECAM!

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Lódz [RZGOWSKA 166]
Jak ktoś ma dwie lewe ręce, to nawet szkoła go nie zmieni. Mi wisi kilka stówek za robotę, ale wolę go więcej nie oglądać.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dołączam się. Gość to naciągacz na maxa. Planowałem zmienić tłumik i nabyć kierunek pomarańczowy i usłyszałem TAK OCZYWIŚCIE, W PONIEDZIAŁEK WYSYŁAM. Tyle miałem kontaktu z gościem. Po miesiącu stary tłumik pokleiłem CEMENTEM do tłumików a kierunki nabyłem nowe białe i przegląd przeszło./

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pajacowania mamy ciąg dalszy, tym razem uwazajcie na "JAK NOWE AUDI V8" tak się składa,że znam to auto i wyposażenie zawdzięcza innym V-kom rozebranym na części, ostatnim razem jak ja widziałem (jakieś 3 lata temu) była 4-ro osobowa z elektryczna tylna kanapą i i z silnikiem 4,2 którego remont się nie powiódł.... malowana kilka razy (oryginalnie butelkowa zieleń) , ponadto tylko raz była u dobrego elektromechanika ;-) któremu nawet nie zapłacił.... resztę czasu spędziła u pseudo fachowców mających swoje warsztaty w stodołach pod Łodzią. Radze omijać szerokim łukiem!!

http://otomoto.pl/audi-v8...-C25790547.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jak to ktoś mądry powiedział "te auto nie jest warte tej ceny" (jeździł nim)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli taki uniwersalny cwaniaczek....... :mrgreen:

Wystawiono 1 piw(a):
Pasiak
Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Negatywne opinie 

[ IP: 3.140.188.16 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa