Temida radzi » legalne wyłudzenie ??
Odpowiedz do tematu
 
Już sam opis legalne wyłudzenie chyba nie jest właściwy. Wyłudzenie nie może być legalne. A co do miejsca to jeżeli kolega jest niewinny to proponowałbym obejrzeć zapis nagrania monitoringu bo przy MAKU standardowo jest monitoring.

Osobiście gdybym w kogoś nie wjechał to nie zapłaciłbym. :mrgreen:

Co do tego czy milicjanci powinni wypisać mandat przy wezwaniu ich na kolizję to powinni ale zrobili moim zdaniem uprzejmość, że odstąpili od czynności gdy strony się dogadały ale widzę że to też stanowi problem. (uprzedzenia?)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
WOJTAS-AUDI A4 napisał/a:
Co do tego czy milicjanci powinni wypisać mandat przy wezwaniu ich na kolizję to powinni ale zrobili moim zdaniem uprzejmość, że odstąpili od czynności gdy strony się dogadały ale widzę że to też stanowi problem. (uprzedzenia?)

Wydaje mi się, że skoro dostali oficjalne wezwanie na stłuczkę to muszą sporządzić raport ze zdarzenia, a przy każdej stłuczce wystawiony będzie conajmniej jeden mandat.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sergio napisał/a:
Wydaje mi się, że skoro dostali oficjalne wezwanie na stłuczkę to muszą sporządzić raport ze zdarzenia, a przy każdej stłuczce wystawiony będzie conajmniej jeden mandat.

mandat jest wystawiany w zależności od tego kogo uzna się za sprawcę wykroczenia i kiedy osoba poczuwa się do winy bo jeżeli nie to sprawę kieruje się do Sądu Rejonowego z wnioskiem o ukaranie. Może być również taka sytuacja że obie osoby zostaną ukarane z uwagi na współwinę.
Co do raportu to tak jak pisałem wcześniej - poszli ludziom na rękę i odstąpili od wykonania czynności w związku z wykroczeniem z uwagi, że uczestnicy zdarzenia doszli do porozumienia.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Temida radzi 

[ IP: 52.23.203.254 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa