Audi A4/S4 » Kupuje samochód A4 B6
Odpowiedz do tematu
 Kupuje samochód A4 B6
Witam wszystkich,

chciał bym kupić Audi A4 b6 lecz nie mam zielonego pojecia jak kupic cos dobrego aby nie miało cofnietego licznika, topielca czy też bitego w przeszłosci.

Jak rozpoznac przebieg samochodu który ma 200tys. km. ? Siedzenie kierowcy bedzie bardzo zniszczone? Jak kierownica? pokretło od świateł mijania, przyciski od klimy i elektrycznych szyb beda starte?

Co lepsze? Kombi czy sedan?

Za jaką już cene kupie cos dobrego?

Dzieki z góry za odpowiedzi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Kupuje samochód
cycu_09 napisał/a:
Witam wszystkich,

chciał bym kupić Audi A4 b6 lecz nie mam zielonego pojecia jak kupic cos dobrego aby nie miało cofnietego licznika, topielca czy też bitego w przeszłosci.

Jak rozpoznac przebieg samochodu który ma 200tys. km. ? Siedzenie kierowcy bedzie bardzo zniszczone? Jak kierownica? pokretło od świateł mijania, przyciski od klimy i elektrycznych szyb beda starte?

Co lepsze? Kombi czy sedan?

Za jaką już cene kupie cos dobrego?

Dzieki z góry za odpowiedzi.
Po pierwsze to zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i przywitaniem w odpowiednim dziale.... natomiast co do auta to aby mieć pewność do przebiegu to musiałbyś kupić auto z salonu... nie ma na to reguły,czy będzie to wytarty fotel itp. gdyż są to elementy , które łatwo jest wymienić. Ponadto nie sugeruj się przebiegiem, gdyż auto może mieć naklepane 400.000 i być w lepszym stanie od innego , które ma 200.000. Co do wyboru między Avantem a sedanem , to sam musisz przemysleć sprawę co będzie dla Ciebie wygodzniejsze....

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam. Na początek proponuję zapoznać się z tymi tematami:

http://www.audi-tech-team...-audi-vt441.htm

http://www.audi-tech-team...pisz-vt1556.htm

Mam znajomego, jeżdżącego modelem B7 w avancie - często mówi mi, że nie widzi różnicy w pojemności bagażnika między sedanem a avantem. Faktycznie w A4 bagażnik jest dziwnie mały, ale moim zdaniem nadwozie typu avant jest praktyczniejsze. Na chwilę obecną tylko tyle mogę Ci napisać.
Pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A4/S4 

[ IP: 3.16.70.101 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa