Audi A3/S3 » Kupno Audi a3 sprowadzone z USA POMOCY!!!
Odpowiedz do tematu
 Kupno Audi a3 sprowadzone z USA POMOCY!!!
Witam wszystkich fanatyków aut Audi chcialbym do was dołączyć ale mam problem z zakupem auta.

Znalazlem autko Audi a3 sportback z silnikiem 2.0 o mocy 200km rocznik 2008 ktore zostalo sprowadzone i jezdzilo w Polsce przez ponad rok.

Chcialbym sie od Was dowiedziec kilku rzeczy z ktorymi mam problem :

1. Czy jest problem z częsciami do Aut Audi ktore byly wypuszczone na rynek USA?

2. Jakie moze byc srednie spalanie tego auta poniewaz z tego co sie orientowalem w polsce w tych latach nie byl on dostepny z takim silnikiem

3. Pan sprzedajacy poinformowal mnie o bledzie wyskakujacym przy niskich obrotach (check silnika) powiedzial mi on ze jest on spowodowany zapchanymi kablami albo pompa. Bo skasowaniu bledu na komputerze wyskakuje on po jakims czasie lecz nie rokuje to na prace silnika i mozna z tym bledem jezdzic czy spotkal sie ktos z was z takim problem?

Z gory dziekuje za szybko odpowiedziec poniewaz mam zarezerwowane auto do wtorku a chcialbym o tych rzeczach cos sie dowiedziec

Przepraszam z gory jesli ponowilem jakies pytanie ale lapie sie wszystkieego by jak najszybciej dowiedziec sie o tych problemach

Pozdrawiam wszystkich fanow Aut AUDI!!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Problemu z częściami nie ma, bo są to te same części co w wersji na Europę. 2,0 200KM sądzę, że chodzi o silnik benzynowy Turbo. Jeżeli tak, to jesteś w błędzie. Te silniki pakowane były jak dobrze pamiętam od 2005r. Spalanie mieści się w normie przy normalnej jeździe 8-10L. Błąd silnika mże być spowodowany jakścią paliwa. Wózki na rynek USA mają dpasowaną elektronikę do ich paliwa. Nie jest to prblem i można z tym jeździć. Tak czy inaczej trzeba zrbić odczyt sterownika silnika aby dowiedzieć się coś więcej na temat faktycznego błędu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zgadzam się z Przedmówcą,akurat problemu z częściami nie ma żadnych,są powszechnie dostępne nawet dla wersji z USA- te same co wypuszczane na Europę wiec nie ma obawy. Spalanie w zależności od trybu jazdy,ale poza miastem zmieścisz się w 8 -7,5 L. W mieście wiadomo wzrośnie.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A3/S3 

[ IP: 3.141.0.61 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa