Witajcie,
jak w temacie zastanawiam się nad kupnem audi a3 2.0 TDI 170 KM. TO nad którym się zastanawiam jest z 2004 roku i było zakupione w salonie w Polsce. W tym okresie miało 5 właścicieli. Ja miałbym być 6. Według tego co przekazał mi sprzedający to jedyną wadą auto to purchle przy listwie na drzwiach kierowcy. Auto ( wg sprzedającego) nie miało kolizji, wymieniona został pompa oleju od 1,9 tdi.
Ale pytanie do Was co sądzicie o tym silniku i na co zwrócić uwagę przy oględzinach auta?

[ Dodano: Nie 14 Gru, 2014 22:35 ]
Martwi mnie brak podpowiedzi w temacie ale może sam napiszę jak autko przedstawia się po oględzinach:
wnętrze ładne, zadbane, z normalnymi śladami użytkowani jak przy aucie z 209 000km przelotu w 2004 roczniku,
martwi mnie jednak blacharka w autku a mianowicie ruda na drzwiach prawych i lewych gdzie lewe drzwi moim zdaniem chyba będzie lepiej wymienić, ruda wyskoczyła też na lewym nadkolu oraz na blendzie przy dodatkowym świetle STOP. Z jednej strony skoro ruda wyszła to nie ma szpachli :-P a druga sprawa autko jest do roboty lakierniczej. Jeżeli to co widać to wszystko to jakoś można ogarnąć najgorzej jakby ruda pojawiła się w miejscach których już nie widać podczas użytkowania auta.
Jurto jadę z tym autkiem na podnośnik do znajomego mechanika żeby pod kątem mechanicznym auto ocenił. Zobaczymy co to z tego będzie.
Jestem zaskoczony rudą w Audi ale z tego co poczytałem to w A3 to standard. :-/

[ Dodano: Nie 04 Sty, 2015 12:06 ]
do transakcji nie doszło ponieważ sprzedający w ostatniej chwili rozmyślił się odnośnie sprawdzenia auta u mojego mechanika. Tak więc w dalszym ciągu poszukuję A3 ew. A2.