Audi 100/200/V8 » Kupno Audi 100 C4 2.8 quattro
Odpowiedz do tematu
 Kupno Audi 100 C4 2.8 quattro
Witam.
Brat rozgląda sie za kupnem autka dla siebie.
Znalazł ogłoszenie kupna oto link http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C9025747

Na co zwrócic szczególną uwage przy kupnie.
Jak dla mnie przebieg jest cofniety o jakieś dobre 100000..
Gdzie zajrzec co sprawdzić itd.

Jakie koszty napraw, spalanie itd.
Jeśli lpg to jaki.... za ile itd....

Jutro chcemy podjechać i obejrzeć

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Niech sprawdzi sobie czy skrzynia i most jest suchy i czy silnik nie leje...

Jeśli był myty silnik to nie dobrze....

Ale to tylko moje skromne zdanie...

Jeśli chodzi o blachy to niech sprawdzi czy przy listwach drzwi nie ma "parch"...

No i jak będzie "pod spodem"to niech sprawdzi sobie czy katalizatory już mu "wydłubali"....

Poza tym jako laik nic więcej nie podpowiem.... :evil:


Pozdro i dodam,że jak trafi na "dobry"egzemplarz to będzie baardzo zadowolony jak ja ze swojego :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

[ Dodano: Pią 26 Cze, 2009 08:20 ]
A jeśli chodzi o przebieg tego z aukcji to na 220% był kręcony,ale to tylko moje skromne zdanie ...

Pozdro

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mój wujek ma 2,8 ale oskę i jest baaaardzo zadowolony, jeździ nią na taxi i twierdzi ,żę LPG pali mu jakies 15l w miescie (max) tyle mogę powiedziec sugerując się jego wypowiedziami. Co do silnika, to tak jak pisał GORYL, jesli jest za czysty to bardzo niedobrze :-?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A spalanie paliwka (werva98) to zszedełem(dopiero teraz jak jechałem nad morze ,jak emeryt :oops: ) min.9,5-max15(l/100km)... :evil:


Ale serio to jeśli ma się "ciężką noge" i lubi się mocniej wciskać w podłoge to te silniki nie wybaczają takiego postępowania i odwdzięczają się na cpnie... :zly:


Serio jak w sumie z każdym silnikiem "lekka noga" to i "lekka kaska"na cpnie... :-D

Pozdro

Postaw piwo autorowi tego posta
 
siema po lewej stronie pod lampą nie pasuje listewka po prawej zderzak z błotnikiem tylni prawy błotnik ma wgięcie tak poza tym to nic innego nie widać bo zdjęcia są dobrze zrobione pod sprzedaż no i biały kolor z reguły to trzeba się bardzo przyjrzeć żeby coś dojrzeć jak będziesz na miejscu to popatrz czy szczeliny są równe wszystkie mają być takie same powodzenia :mrgreen:

[ Dodano: Pią 26 Cze, 2009 20:34 ]
jeszcze jedno wydaje mi się ze auto powinno mieć poduchy powietrzne jeżeli ma takie wyposażenie ja miałem kiedyś c4 93 rok 2.3 ben i miałem 2xairbag lusterko prawe już te małe jak w a6

[ Dodano: Pią 26 Cze, 2009 20:40 ]
te silniki na gazie chodzą ok i tak jak kolega goryl pisze palą tyle ile masz kasy na cpn :lol: olej silniki biorą ile ustawowo jest podane a motory 2.6 to już trochę gorsze są

Postaw piwo autorowi tego posta
 
piecka napisał/a:
a motory 2.6 to już trochę gorsze są


mniejsza moc a spalanie "większe"... :evil:

Pozdro

Postaw piwo autorowi tego posta
 
i co? byliście go oglądac?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Może jestem ślepy /wiek robi swoje :-) / ale jak patrze na spasowanie drzwi /lewa str. to cosik tu nie pasi/, nie mówiąc o listewce pod lewym reflektorem, ale to już małe pifko :-) pozdro :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie byliśmy ogladać. Bedziemy z bratem sciagać autko z Niemiec.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
Może jestem ślepy /wiek robi swoje / ale jak patrze na spasowanie drzwi /lewa str. to cosik tu nie pasi/, nie mówiąc o listewce pod lewym reflektorem, ale to już małe pifko pozdro


Co do drzwi to niewidze nic, listewka a raczej cały zderzak z przou mi niepasi, a od siebie dodam że coś mi sie zdaje patrząc od tyłu że światła z tyłu po lewej stronie są minimalnie niżej jak światła w klapie. Po drugiej stronie jest ok.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
heh, tylko, że z lewej str za tylnymi drzwiami można wsadzić mojego palucha :-) a z prawej jakoś nie widze żadnej szparki... :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
heh, tylko, że z lewej str za tylnymi drzwiami można wsadzić mojego palucha a z prawej jakoś nie widze żadnej szparki...


Nieprzyglądałem się :oops: , bo skupiłem sie na tej klapie ;-) :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
spox Krzyś, przecież mówie, że jestem stary i ślepy a dodatku wolno pisze :-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi 100/200/V8 

[ IP: 18.232.66.188 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa