Audi A6/S6 » Kupno A szósteczki
Odpowiedz do tematu
 Kupno A szósteczki
Witam Panowie. Pytanie brzmi, czy 2.5 TDI quattro miało fabrycznie 155 KW / 211 KM??

i co myślicie o tym egzemplarzu?

http://otomoto.pl/audi-a6...-C34438894.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
155 ps czyli koni mechanicznym to miały na fotkach ładnie sie prezentuje ciekawe jak mechanicznie jest :-D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
że 155 km miały to wiem, ale jest to quattro więc tylko 180 km kojarze,ale koleś napisał,że fabrycznie modyfikowana na 211km, więc pytam kolegów fachowców czy to możliwe... ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czytałem kiedys ze ABT robil z tego motora 220ps ale ile w tym prawdy do nie wiem jesli jest robiona fabrycznie i ma pewnosc to niech powie jaka firma robila mody jesli nie ABT LUB MTM ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W serii miały tylko 120 lub 132 KW. Możliwe, że nie jest to samochód "cywilny" a np policyjny. Nie słyszałem aby samochody były wzmacniane fabrycznie. Trzeba by było oglądnąć wlepkę. Jeżeli faktycznie wyszło to w takim stanie z werku, to wszystko powinno być odnotowane. Ordnung muss sein.
Ogólnie prezentuje się dobrze, ale to tylko fotografie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Po prostu napisze do gościa, żeby wysłał mi fotki nalepki w kole zapasowym i tą z komory silnika :] i się sprawa wyjaśni... ale wyposażenie ma lepsze niż moja poprzednia ; D mogłby to być model silnika "BAU" nie martwił bym się o wałki :)

[ Dodano: Wto 16 Wrz, 2014 17:41 ]
mam pytanie jeszcze jedno, czy w modelach od 2003 roku były montowane tylko silniki BAU?chodzi mi o quattro oczywiście;> bo się zastanawiam właśnie, bo owego chciałbym ustrzelić

[ Dodano: Sob 20 Wrz, 2014 20:39 ]
jutro prawdopodobnie będę miał tą wlepkę od tej czarnej A6, ale pytanie mam jeszcze odnośnie A4 B6, silnik albo 1.9 albo 2.5, co myślicie o tym autku?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A6/S6 

[ IP: 3.237.178.126 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa