Elektryka i elektronika » Kostka tylnych drzwi problem
Odpowiedz do tematu
 Kostka tylnych drzwi problem
Witam mam problem z tylnymi drzwiami który polega na tym że fis nie widzi otwartych drzwi oraz nie świeci się lampka. Po wyciągnięciu kostki z słupka oraz drzwi okazało się że kable są innych kolorów inny kolor kabli w kostce drzwi niż w kostce słupka. Po podłączeniu nich nic to mi nie dało nadal nie działają funkcje i wywala mi błędy:
01562 - Rear Right Door
59-00 - Can't Unlock
01562 - Rear Right Door
61-00 - Won't De-Safe
01366 - Opened Due to Crash Signal
35-00 - -
Niestety nawet nie zgadza się ilość kabli ponieważ zostaje mi jeden nie podłączony kabel w kostce słupka o kolorze NIEBIESKO-SZARYM.



Jakieś podpowiedzi. poniżej zdjęcia kostki z opisem





Postaw piwo autorowi tego posta
 
jeśli problem jest tylko z FISem ale drzwi zamykaja sie tak jak powinny to wymień mikrostycznik w zamku.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kolory przewodów się zgadzają. Po nich nawet można wywnioskować, że chodzi konkretnie o tylne prawe drzwi (dla oszczędności czasu mogłeś napisać o które drzwi chodzi). Krańcówkę otwarcia drzwi masz w obwodzie przewodu brązowego (masa) i zielonego z czerwonym indexem (wiązka drzwi) zielony z żółtym indexem (wiązka słupka)
P.S.
Pięknie zmasakrowałeś instalacje odcinając wtyczki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
NO niestety musiałem ją zmasakrować była nie do wyczyszczenia ponieważ była zalana smarem jakimś. Rozumiem że kabel który mi został w kostce słupka to ode pakietu oświetlenia którego moje drzwi nie posiadają.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Donyakuza napisał/a:
NO niestety musiałem ją zmasakrować była nie do wyczyszczenia ponieważ była zalana smarem jakimś. Rozumiem że kabel który mi został w kostce słupka to ode pakietu oświetlenia którego moje drzwi nie posiadają.

Jeżeli wtyczka była zalana smarem jakimś, to na pewno nie było w niej elektrokorozji i trzeba było zostawić w spokoju, ale wyszło jak wyszło.... Wolny przewód jest od podświetenia klamki otwarcia drzwi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No dzięki za info już doczytałem w innym temacie :) ale ogromne dzięki za info.

[ Dodano: Pon 21 Mar, 2016 22:44 ]
Powracam do tematu któryś kabel źle podpięty okazuje się że przy otwartym zamku drzwi i uchylonych drzwiach światło w drzwiach się nie zapala gdy natomiast drzwi są uchylone - otwarte i naduszę na zamykanie zamka centralnego światełko się zapala :) czy to mikrostycznik czy złe podłączenie.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.83.81.42 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa