Audi 100/200/V8 » kilka wątpliwości nt. cygara
Odpowiedz do tematu
 kilka wątpliwości nt. cygara
Witam. Nadarzyła mi się okazja zakupu audi 100 c3 1991 r., wersja amerykańska, sprowadzone z usa
W skład wyposażenia wchodzą:
elektryczne szyby
elektryczne lusterka
szyberdach
skórzana tapicerka + drewniane listwy
podłokietnik
tempomat
skrzynia automatyczna
elektryczne fotele z pamięcią
2 strefowy klimatronik
autoalarm
centralny zamek

+ kilka mniej istotnych drobiazgów

Teraz pytanie: czy warto? Cena to 3700 zł. Pierwsza myśl - pewnie, że warto.
Właściciel twierdzi, że auto w mieście pali mu 14 litrów gazu, to możliwe w 4 biegowym automacie? troche chyba mało
jak wyglada sprawa z czesciami na rynku? dodam, że auto naprawde wygląda rewelacyjnie i zastanawiam się nad jego zakupem poważnie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
2-strefowy klimatronik w c3 :shock: ... Za bardzo nie chce mi się w to wierzyć... Z opisu wyposażenia widać, że to bardzo bogata wersja... Wrzuć może foty tej niuni, to się oceni ;audi; Pozatym, zapraszam do działu powitań http://www.audi-tech-team.eu/powitanie-vf3.htm Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a jaki motor ma ta c3? 14 litrów gazu to wydaje mi sie w iare normalne spalanie jak na silnik 2l. Wszystkoładnie pieknie ale ta 2-strefowa klima to jakiś ewenwment... 3700 to nie jest niska cena, wiec zastanów sie , czy tych pieniadzach nie lepiej kupić inna c3 ale quattro ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
3700 to nie jest niska cena

Dla brata za C3 daliśmy ok 5000 zł, za 2,2 turbo quattro, ale jak jest warta tych pieniędzy to warto brać

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To, że wieje chłodem z dwóch stron nie oznacza dwustrefowego. Prawdziwy klimatronik powstał dopiero w modelach C4. W C3 jest klimatyzacja sterowana elektronicznie.
Nie mniej jednak C3 to najbardziej udane modele jakie Audi wypuściło. Tzw Koń Polski. wszystko zniesie i nie narzeka. Polecam kupno tego modelu nawet jeżeli jest to wersja sprowadzona z USA. Silnik na pewno nie jest mały jak na amerykana tak więc 14L na 100 jest normalnym wynikiem. Ja swoją C3 2,3L robiłem na pełnym zbiorniku w trasie 35L dokładnie 300km. W mieście bywało różnie. Napisz chociaż jaki ma silnik.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie wiem jak u innych, ale u mnie ta klima nie chciała długo działać, bo w krótkim czasie dwie sprężarki zajeździła... poza tym wkurzały mnie tylko dwa biegi wentylatora (jak dla mnie za mało) no i w moim regionie był problem z nabiciem freonu - jednak chłodziła doskonale ;)
Poza tym jest to samochód niezniszczalny ;audi;
Póki co z częściami nie ma problemu jeżeli chodzi o silnik, zawieszenie, części blacharskie...na razie trafiłem tylko na problem z wydechem do quattro.
Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gwidi napisał/a:
... poza tym wkurzały mnie tylko dwa biegi wentylatora

Jeżeli chodzi Tobie o nadmuch, to jest ich 3. Podstawowy, wysoki i niski. Moja klima mimo roku 88-89 jest już na nowy czynnik.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:

Jeżeli chodzi Tobie o nadmuch, to jest ich 3

Dzięki Adi ;) zatem teraz wiem, że jak nie świeciło ani Hi ani Lo to był ten 3 bieg... jakoś mi się on nie wyróżniał :(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kurde, jak mogłem zapomnieć o silniku
2.3 b+g
http://otomoto.pl/audi-10...-C21937129.html
od razu zapytam jeszcze - gdzie oprócz allegro i otomoto szukać cygar? mało ofert na tych stronach

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rudyxp napisał/a:
kurde, jak mogłem zapomnieć o silniku
2.3 b+g
http://otomoto.pl/audi-10...-C21937129.html
od razu zapytam jeszcze - gdzie oprócz allegro i otomoto szukać cygar? mało ofert na tych stronach

Nic nie pisałeś, że to ma jeszcze Bose. Co do Audi, to przód jest kombinowany. Zderzak Od Audi 200 kierunki Audi 100. Wnętrze identyczne jak w mojej C3 szara skórka, drewienko i Bose.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie pisałem, bo nie wiedziałem. czyli przód jest kombinowany, a to nie jest standardowy w tej amerykanskiej wersji? audi 5000 chyba ma taki sam zderzak.
też masz automat? jak oceniasz? warto to kupić za te pieniądze?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rudyxp napisał/a:
nie pisałem, bo nie wiedziałem. czyli przód jest kombinowany, a to nie jest standardowy w tej amerykanskiej wersji? audi 5000 chyba ma taki sam zderzak.
też masz automat? jak oceniasz? warto to kupić za te pieniądze?

Moja C3 jest manualna. Jak oceniam? Fotki nie są zbyt dobre, ale i na nich można stwierdzić, że prawy przód miał bum, ale jak mocny? To dopiero dowiesz się jak oglądniesz ją z bliska. Oryginalny model US ma lampy jak w 200ce. 3700zł... wszystko zalezy w jakim jest stanie technicznym. Jeżeli jest OK, to nie jest duża cena.
Ja za swoją będę wołać 4000zł. Z tym, że na wyposażeniu jest jeszcze Navi+, zmieniarka i Bose.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
będziesz wołać czy wołasz? może ubijemy targu :D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rudyxp napisał/a:
będziesz wołać czy wołasz? może ubijemy targu :D

Niestety moja jest w Avancie i nie ma już LPG. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dla tego wnętrza to może być nawet pick-up :D

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi 100/200/V8 

[ IP: 3.22.51.241 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa