Pozostałe tematy » Jak wymienić lusterko prawe el. i grzane w moim C4
Odpowiedz do tematu
 Jak wymienić lusterko prawe el. i grzane w moim C4
Jak wiecie byłem w rowie i potrzeba mi teraz wymienić lustereczko(bo tylko ono nie wytrzymało presji ;audi; )

Więc wiem tyle,że musze zdemontować ten"trójkąt plastikowy" od wewnątrz ... :roll:

Tylko jak żeby nie szukać drugiego bo znając moje zdolności manualne i szczęście to kulki metalowe gubie i psuje :oops:


Z góry dziękuje bracia i siostry 8-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Jak wymienić lusterko prawe el. i grzane w moim C4
GORYL napisał/a:
Jak wiecie byłem w rowie i potrzeba mi teraz wymienić lustereczko(bo tylko ono nie wytrzymało presji ;audi; )

Więc wiem tyle,że musze zdemontować ten"trójkąt plastikowy" od wewnątrz ... :roll:

Tylko jak żeby nie szukać drugiego bo znając moje zdolności manualne i szczęście to kulki metalowe gubie i psuje :oops:


Z góry dziękuje bracia i siostry 8-)

Jeżeli masz zdolności do popsucia stalowej kulki, to daruj sobie naprawę. :wysmiewacz:
Do rzeczy. Zdemontuj trójkąt delikatnie DELIKATNIE "DELIKATNIE" podważając go np płaskim śrubokrętem - zamontowany jest na kołkach plastikowych. Jak już go zdemontujesz, to dostaniesz się do śruby mocującej podstawę lusterka do ramy drzwi. Reszta, to pestka.
pzdr

Wystawiono 1 piw(a):
GORYL
Postaw piwo autorowi tego posta
 
a tu bardziej obrazowo ;)

Wystawiono 1 piw(a):
GORYL
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
zamontowany jest na kołkach plastikowych



Czyli jest szansa ,że połamie tylko te "kołki" czy cały trójkąt będe potrzebował...


Bo wiecie jak to "sprawia opory"to nie mam cierpliwości...


A że tak spytam żeby nie psuć od razu bez walki :

Od której strony tego trójkącika najlepiej go ważyć ? :roll:

Czy to bez różnicy :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
osobiście próbowałbym od dołu, ale szczerze mówiąc nie wiem ,czy ma to jakies znaczenie, tu potrzebne są ręce chirurga :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bez przesady. To są części Audi nie Daewoo. :wysmiewacz: Podważ go z boku plastik powinien wytrzymać.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 18.226.150.175 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa