Pozostałe tematy » Hydrauliczna klapa bagaznika
Odpowiedz do tematu
 Hydrauliczna klapa bagaznika
Może mi ktoś pomoże zanim mi przyjdzie pompa z phaetona do podnoszenia klapy bagaznika. Będę to u siebie montował w samochodzie. Dodatkowo zrobię sterownik do tego ustrojstwa na atmega 8. Układ będzie włączał( z zwloka 1-2s) przycisk z pilota o odryglowaniu klapy. Klapa się podniesie do osiągniecia krancówki lub do przeciązenia układu. W drugą stonę zamykanie klapy będzie aktywował przycisk na klapie od wewnątrz i zatrzymywał czujnik zamknięcia klapy.
W sumie proste w teorii a w praktyce nie wiem jak tam w klapie z miejscem i sygnalami ale nie powinno być problemu. Silowniki z phateona są delikatnie krótsze ale to nawet mi na reke bo klapa nie chce zeby mi sie otwierala całkiem bo wali anteną od cb po dachu.

Moje pytanie o pompe do hydrauliki. Na jakiej to zasadzie działa. Czy silnik kręci się w dwie strony i w ten sposob pompuje w dwie strony a pod spodem na pompie jest czujnik ciśnienia i można go wykorzystac zamiast krancówek. Czy pompa działa w jedną strone a pod spodem to nie czujnik cisnienia tylko zawor przełączający kierunkiem dzialania siłowników.

[ Dodano: Nie 22 Paź, 2017 20:52 ]
Juz znalazlem odpowiedz. Przez zmiane polaryzacji silnika realizowane jest wysuwanie lub wsuwanie
Pod spodem jest czujnik cisnienia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Chciałbym Ci pomóc, ale nie umiem. Niemniej, jakby co mogę popytać znajomego. Tak w ogóle sprawa jest jeszcze aktualna?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Xenoveffa napisał/a:
Chciałbym Ci pomóc, ale nie umiem. Niemniej, jakby co mogę popytać znajomego. Tak w ogóle sprawa jest jeszcze aktualna?
hmmm gdybys przeczytal post w calosci to widzialbys ze sprawa jest ogarnieta,profil uzupelniony tez z kosmosu,zeby nie powiedziec,ze z du**,bo nie przypominam sobie dwuitrowej 80-tki B2 Z 2004 R :mrgreen: bawimy sie w cos? :mrgreen:

Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 52.14.85.76 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa