Temida radzi » Gdzie najkorzystniej wykupić OC
Odpowiedz do tematu
 Gdzie najkorzystniej wykupić OC
Takie pytanko na szybko... 4 wrzesnia kończy mi się OC, więc musze się spieszyc, w jakiej firmie teraz jest najkorzystniej, u mnie jest 60% znizki za bezwypadkową jazde

ps.
to co jeszcze mam jest w HDI, ale nie chce tam i nie chce tez w PZU

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja proponuję Link4. Za samo przejście dostaje się 10% zniżki. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z traktowania mnie jako klient.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A ja proponuje MTU. Po uwzględnieniu wszystkich zniżek /60%/ zapłaciłem za roczne OC 293zł +15zł/NW/ :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Ja proponuję Link4. Za samo przejście dostaje się 10% zniżki. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z traktowania mnie jako klient.
pzdr


ja takze mam w Linku od 3lat i co roku sprawdzam praktycznie wszystkie firmy (tak jak 2tyg temu) i jakos nic taniej nie znalazlem. co do relacji firma-klient takze jestem bardzo zadowolony.
jesli szukasz i porownujesz ceny do swojej ostatniej polisy to mozesz sie troszke rozczarowac bo od stycznia tego roku wszystkie skladki wzrosly - rzadowa sprawka..
:arrow:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ja mam w PZMOT i to była najtańsza opcja jak dla mnie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli samo OC, to jest to obojętne w jakiej firmie ubezpieczeniowej. Będąc sprawcą kolizji i tak mnie nie interesuje czy wypłacą czy też nie, lecz w przypadku ubezpieczeń dodatkowych proponuje wziąć większą firmę aby nie szarpać się z nimi o wypłatę odszkodowania. To jest moje zdanie na ten temat.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Jeżeli samo OC, to jest to obojętne w jakiej firmie ubezpieczeniowej.

to co mi się kończy to mam w HDI, a ostatnio ciekawy o nich widziałam reportaz w Interwencji na Polsacie... tutaj macie do niego linka

http://interwencja.interi...ews?inf=1344939

no napewno z nimi nie przedłuze, jak takie numery robią :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gosia , jak masz konto w mbanku , to tylko tutaj . Za swój silnik płacę 51 zł miesięcznie (z NW i mini Asistance )

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ja jestem w ergo hesti i i jestem zadowolony bo sa promocje gdzie w pakiecie oc moge ubezpieczyc mieszkanie czy dom sa znizki dodatkowe za lajalność mozna dostać do 20 procent znizki plus swoja znizke czyli można osiągnąć 80 ja za pół roku z nw płace 240zł za 2.5 motor

Postaw piwo autorowi tego posta
 
najtaniej mi wychodzi w Generali Direct według tych kalkulatorów z neta

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
ja mam w PZMOT i to była najtańsza opcja jak dla mnie
nie tylko dla Ciebie ;) również polecam tę firmę,są tani a co najwazniejsze wypłacalni

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
pawcio napisał/a:
ja mam w PZMOT i to była najtańsza opcja jak dla mnie
nie tylko dla Ciebie ;) również polecam tę firmę,są tani a co najwazniejsze wypłacalni

Jak w każdym stadzie czarna owca się znajdzie. Ja z tą ubezpieczalnią miałem numery i na szczęście udało mi się z nich zrezygnować - nie polecam.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
pawcio napisał/a:
ja mam w PZMOT i to była najtańsza opcja jak dla mnie
nie tylko dla Ciebie ;) również polecam tę firmę,są tani a co najwazniejsze wypłacalni
nie kumam pasiak co ma OC do wypłacalności.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
Pasiak napisał/a:
pawcio napisał/a:
ja mam w PZMOT i to była najtańsza opcja jak dla mnie
nie tylko dla Ciebie ;) również polecam tę firmę,są tani a co najwazniejsze wypłacalni
nie kumam pasiak co ma OC do wypłacalności.

Astaroth nie napisała w poście, ale chodzi jej również o NW. W sumie być wypłacalnym, a wypłacić, to w Polsce wielka różnica- oby nie było potrzeby wypłacania.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jeżeli chodzi o NW to naturalnie jak najbardziej zwracam honor, chociaż nie życze nikomu korzystania z tej "usługi" nawet u nallepszego ubezpieczyciela.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Temida radzi 

[ IP: 52.14.224.197 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa