Sport » F 1
Odpowiedz do tematu
 F 1
Z racji tego, iż jutro GP Monako a Robert nie ma w tym sezonie jeszcze żadnego punkciku, założyłem ten temat, aby mu troszke pokibicować. Ciekawe, czy w końcu jego inżynierowie zrobili coś z tym bolidem...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
w czwartek 21 maja, własnie mu sie spalił bolid :(

Cytat:
Płomienie ognia buchające z bolidu, kłęby dymu wydobywające się z silnika, a w rezultacie zjazd na pobocze i koniec testów. Tak wyglądał drugi czwartkowy trening Roberta Kubicy na ulicznym torze w Monaco. Niestety, awaria bolidu BMW-Sauber znów przeszkodziła mu w wykonywaniu pracy.



Bolid zapłonął już na okrążeniu "instalacyjnym", gdy Polak po minięciu serii zakrętów wychodził na prostą. Nie wiadomo jeszcze co było przyczyną groźnej awarii, ale nagle za bolidem pojawiły się płomienie, a tor spowił dym ciągnący się za bolidem BMW F1.09. Kubica zdążył przytomnie zjechać na pobocze, gdzie momentalnie zjawiły się służby porządkowe.
Trening na moment przerwano, lecz po usunięciu felernego BMW z podjazdu obok kasyna można było je kontynuować. Zmartwiony Polak stanął z założonymi rękami tuż za barierkami okalającymi tor i bezradnie patrzył, jak jego koledzy mijają go w swoich rozpędzonych bolidach. Wiedział, że tego dnia nie zaliczy ani jednego okrążenia na ulicznym torze w Monte Carlo.


źródło:
http://sport.interia.pl/f...-kubicy,1310666

edit://
zal mi tego chłopaka, takiego ma strasznego pecha z tym BMW, ze az to jest przykre, według mnie powinien zmienić Team

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja oglądam F1 od 2 sezonów. Zawsze kibicuje Robertowi. Ten sezon faktycznie jak narazie nie idzie mu dobrze. Jednak moim zdaniem nie z jego winy tylko bolidu. Coś w tym roku beema sie nie spisuje. Albo silnik sie zepsuje, albo zapali, albo mechanicy żle zamontują nos. Ja i tak jestem za nim bo to nasz rodak a poza tym jest super kierowcą. Myśle że jego kłopoty wynikają wyłącznie z winy maszyny.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja tez trzymam kciuki za Roberta, jest bardzo utalentowanym kierowcą. Szkoda, że maszyna mu się tak często psuje :-> . Nie chcę doszukiwać się teorii spiskowej, ale mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pewnie,że będzie lepiej!! Wkońcu to POLAK! Musio pokazać wszystkim,że jest najlepszy ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
pewnie,że będzie lepiej!!

jak dostanie bezawaryjny bolid w końcu :zly:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A to sie stanie gdy przejdzie do innego teamu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
szynszylek napisał/a:
jak dostanie bezawaryjny bolid w końcu
miejmy nadzieję,że w końcu dostanie...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dziś o 14:00 kwalifikacje, 3majmy kciuki za Robka :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sergio napisał/a:
Dziś o 14:00 kwalifikacje, 3majmy kciuki za Robka
janse , nie inaczej :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No i lipa :dobani: , Robert dopiero 17 :zalamany: . Chyba znowu bedzie bez punktów :rozpacz:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sergio napisał/a:
No i lipa , Robert dopiero 17 . Chyba znowu bedzie bez punktów
ten sezon to ma masakratyczny....

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Powinien już dawno zrezygnować z bmw, partacze i ćmoki. Jakoś BROWN GP czy RED BULL mogą zrobić bolid. Szkoda słów :evil:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
audi mu dajcie to pokaże co potrafi

Postaw piwo autorowi tego posta
 
piecka napisał/a:
audi mu dajcie to pokaże co potrafi

a własnie... bo mnie to zastanawia, czemu nie ma w F1 Teamu Audi?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Sport 

[ IP: 3.145.178.157 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa