Sport » Euro 2012
Odpowiedz do tematu
 Euro 2012
Mecz inauguracyjny Euro 2012 Polska Grecja zostanie rozegrany w piątek 8 czerwca 2012. Transmisja meczu Polska Grecja o godzinie 18.00 . Przed Euro Biało-Czerwoni rozegrają trzy mecze towarzyskie z Łotwą, Słowacją i Andorą.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ehhhh, załamać się idzie. Fakt faktem - materiał kompletnie jednostronny, ale w Europie już huczy. Nigdy tego nie zrozumiem - jak tak można? Po wszystkim, co naród w przeszłości wycierpiał.



Hańba.

Postaw piwo autorowi tego posta
 



Postaw piwo autorowi tego posta
 
szynszylek napisał/a:
Ehhhh, załamać się idzie. Fakt faktem - materiał kompletnie jednostronny, ale w Europie już huczy. Nigdy tego nie zrozumiem - jak tak można? Po wszystkim, co naród w przeszłości wycierpiał.



Hańba.

To że naród wycierpiał nie usprawiedliwia nas Polaków. Filmy które zostały zamieszczone w tym artykule są przecież nagrywane w Polsce i są prawdziwym obrazem tego co się u nas dzieje, a nie obrazem stworzonym komputerowo w studiu filmowym. Co prawda polscy kibole wzorowali się na Angielskich Hooligans, ale uczeń w tym przypadku przerósł mistrza.
Każdy kraj ma swoich nacjonalistów. Polska ma ich podwójnie.
To jest nasz wewnętrzny problem który zamiatany jest pod dywan. Przykre ale prawdziwe.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
hehe


Postaw piwo autorowi tego posta
 
No i największe widowisko sportowe w dziejach Polski rozpoczeło się. Mecz Polska-Grecja był w sume emocjonujący, ale niestety zakończył się remisem. Miejmy nadzieje że Poska wyjdzie z grupy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kamila666 napisał/a:
Miejmy nadzieje że Poska wyjdzie z grupy.
trzymam kciuki :ok:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jaki kraj, taka reprezentacja. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mnie nieco przerazili Rosjanie - dawno nie widziałam, jak grają, a są bezwzględni. W piątek byłam w Harahowie - czeska brać kibicowała Polakom, ja Czechom (przecież nie tym drugim :-P ). Aż mi szkoda Czechów było, Rosjanie ich roznieśli - jak będą tak z naszymi jutro grać, to po wyjściu z grupy :->

Postaw piwo autorowi tego posta
 
grecja -czechy

1-2

;h020

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
grecja -czechy

1-2

;h020
za***isty mecz ciesze sie że Czesi położyli greków, bo nie podoba i sie ich teatr fauli, teaz tylko pozostaje czekac i miec nadzieję,że nasi wyrównaja...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dziś zrobiłem wyjątek i zasiadłem za TV. Cieszyłem się .... przez chwilę bramką ale niestety życie. Cóż gdy biało-czerwoni przegrają nie będzie tragedii. Wygrywają tylko lepsi. :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nawet gdy Polska dzisiaj przegra, to po wygranej w sobotę z Czechami (co wątpie :P ) przechodzi dalej :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jestem mile zaskoczony. Brawa dla Błaszczykowskiego :brawo: Po bramce jego gest przypomniał mi o patriotyzmie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mnie sie mega podobało fajny mecz :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Sport 

[ IP: 3.15.46.13 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa