Sport » DTM Special Show Event Monachium 2011
Odpowiedz do tematu
 DTM Special Show Event Monachium 2011
Spełniło się jedno z moich 3 wielkich marzeń - zobaczyłam DTM live. Jeżeli ktoś miałby kiedyś okazję pojechać na DTM - gorąco polecam, ponieważ rzeczywistość rozłożyła na łopatki moje wyobrażenia :mrgreen:
Specjalnie na potrzeby tego wydarzenia wyasfaltowano Stadion Olimpijski w Monachium (fani Bayernu znają doskonale to miejsce, do 2005 stadion macierzysty klubu). Na zdjęciach i przy rezerwacji biletów można było odnieść wrażenie, że miejsce jest olbrzymie i trudno będzie cokolwiek dostrzec - byłam totalnie zaskoczona, ponieważ stadion jest tak zbudowany, że doskonale wszystko widać. Cała impreza zaczęła się około 10 rano i trwała właściwie 12 godzin. Główną częścią programu sobotniego były kwalifikacje do niedzielnego finału, czyli walka kierowców tych samych marek (Audi vs Audi, Mercedes vs Mercedes). Dopiero w wieczornych półfinałach doszło do walki marek.
Organizatorzy zadbali o publiczność - w przerwie między wyścigami odbywały się stunt shows, koncerty, przejazdy klasyków sportu motorowego. Pojawiło się nawet auto F1 Red Bulla - kto myślał, że DTM jest cholernie głośny, musi usłyszeć F1 - nawet ze stoperami można ogłuchnąć.
Mam dla Was parę zdjęć, więcej pojawi się w albumie. Za jakiś czas będą też filmiki, gdyż dźwięk nagrał się zadziwiająco dobrze.
Enjoy :mrgreen:







Tutaj dwie panie w DTM : w Audi Rahel Frey (tegoroczny świeżak), w Mercedesie Susie Stoddart.





Mój ulubieniec, Miguel Molina - dołączył do ekipy w tym sezonie, ale wniósł dużo pozytywnych emocji. Gorąca hiszpańska krew na torze rzecz wskazana. Niestety, jako jedyny w sobotę,rozbił samochód :(





Filipe Albuquerque


Oliver Jarvis


Martin Tomczyk


Mattias Ekstroem




Pierwszy półfinałfinał: Montara vs Rockenfeller


Dużą atrakcją był przejazd legend motosportu:









W autach DTMu można było odbyć też jazdę - po wcześniejszej rejestracji online i wpłaceniu odpowiedniej kwoty. Chętnych nie brakowało ;-)



EDIT:
Żebyście mogli obczaić, co znaczy wysoki poziom hałasu, filmiki. Oglądać z włączonym dźwiękiem :)

DTM Munich 2011 Tomczyk


DTM Munich 2011 Schumacher vs. Van der Zande


I coś dla fanów F1
DTM Munich 2011 Coulthard F1

Wystawiono 1 piw(a):
rootkins
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Co Wy na to?
http://wyscigi.autoklub.p...a-testach,39783
:)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jest wspaniała:

:serce:
DTM Special Show w Monachium w przyszłym roku również się odbędzie, w dniach 14-15 lipca.
Warto pojechać chociażby po to, żeby powlepiać oczy w A5 ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
szynszylek napisał/a:
Jest wspaniała:

Trochę skromnie powiedziane. :-P ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Trochę skromnie powiedziane

Patrząc na to cudeńko, tylko jedno wyrażenie przychodzi mi do głowy - "f****** awsome".
Widzę gołym okiem dużo zmian w aerodynamice, ciekawe co kryje się pod maską. Jasna sprawa V8 i 460 kucy :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
szynszylek napisał/a:

Patrząc na to cudeńko

No... to już mi się podoba. Takim modelem wypadałoby tylko na niedzielne wypady jeździć -dom - kościół - dom :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ten model odstaje całe 1,5 cm od ziemi, jako że kościół nieopodatkowy i wpływów finansowych nie ma, więc ciężko byłoby dojechać drogą polną :mrgreen:
Na marginesie - brzmi znacznie lepiej niż poprzednik. Wygląda jak prom kosmiczny, ale nie to się liczy. Tomczyk niech teraz płacze - wygrał w tym sezonie z Audi, a przesiądzie się do jakiegoś bmw :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Święta prawda. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Sport 

[ IP: 3.21.248.119 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa