Forum AUDI TECH TEAM  strona głównaForum AUDI TECH TEAM  RSSForum AUDI TECH TEAM  na Facebooku
 Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
   

forum audiforum audiforum audi
forum audi
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Pasiak
Sro 27 Cze, 2012 16:09
kupujemy A6 Allroad 2.7 BT
Autor Wiadomość
kapsel 



Model: V8 3.6
Silnik: ARE
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 16 Lis 2010
Wszystkie posty: 198



Postawił 4 piw(a)
Skąd: Nowy Dwór Gdański
Wysłany: Sro 07 Gru, 2011 22:28   kupujemy A6 Allroad 2.7 BT
     



Witam chciałbym prosić o pomoc w poszukiwaniu nowego autka którym ma być A6 Allroad 2.7BT w cenie do 35 tyś zł. Szukam czegoś takiego ale u nas na wybrzeżu jest bardzo mały wybór. Więcej jest na południu polski ale tam mam daleko i jak zapewne wiecie bez sensu jest czasami jechać bo po przejechaniu setek kilometrów okazuje się że nie jest to co miało być lub to co obiecywał sprzedający. Tak że jeżeli ktoś wie coś na temat takiego autka wartego uwagi i przejechania kilkaset kilometrów proszę o jakieś info w tej sprawie.
_________________
pozdrawiam kapsel

Moja stajnia:
100 C3 2.3 CD 1987
V8 3.6 1990
Allroad A6 C5 2.7 BT 2003
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
WOJTAS 



Model: A6 C6 QUATTRO
Silnik: BMK
Zasilanie: 3.0 TDI V6
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 1
Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 16 Maj 2009
Wszystkie posty: 468



Piwa: 17/31
Skąd: okolice Mińska Mazowieckiego
Wysłany: Sro 07 Gru, 2011 22:49   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F)  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro   2004  



Moja propozycja jest taka - szukaj czegoś po ogłoszeniach np. w necie a jak coś ciekawego znajdziesz to pisz do ludzi z naszego forum z danego rejonu a na pewno pierwsze oględziny zostaną zrobione. Wtedy będziesz wiedział czy warto się wybrać po autko osobiście. Ja tak znalazłem swoją A6 w Poznaniu gdzie pomógł mi jimv8 :mrgreen:
_________________
Gość pozdrawiam Cię
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 588 razy
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13527



Piwa: 679/68
Skąd: MWD
Wysłany: Czw 08 Gru, 2011 00:43   Re: A6 Allroad 2.7 BT
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



kapsel napisał/a:
Witam chciałbym prosić o pomoc w poszukiwaniu nowego autka którym ma być A6 Allroad 2.7BT w cenie do 35 tyś zł. Szukam czegoś takiego ale u nas na wybrzeżu jest bardzo mały wybór. Więcej jest na południu polski ale tam mam daleko i jak zapewne wiecie bez sensu jest czasami jechać bo po przejechaniu setek kilometrów okazuje się że nie jest to co miało być lub to co obiecywał sprzedający. Tak że jeżeli ktoś wie coś na temat takiego autka wartego uwagi i przejechania kilkaset kilometrów proszę o jakieś info w tej sprawie.

Szczerze, to dobry wybór. Rolada z V6 w benzynie nie ma lepszego i trwalszego połączenia (oczywiście po za V8). Będzie ciężko znaleźć dobrą z takim sercem ponieważ najpopularniejsze jak wiadomo było 2,5TDI. Tych modeli jest mało, a w dodatku z nieodpowiednią przeszłością. Tak jak kolega wcześniej napisał szukaj po ogłoszeniach jak znajdziesz coś w pobliżu któregoś z nas, to sie po prostu oglądnie. Ja ostatnio z braku czasu nie wypuszczam się w ogóle z "nory" ale jak trzeba będzie to się pojedzie.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Pasiak 
NACZELNIK



Model: A6 quattro
Silnik: ASN
Zasilanie: PB LPG
Nadwozie: AVANT
Zaproszone osoby: 36
Pomógł: 92 razy
Wiek: 39
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 4
Wszystkie posty: 6849



Piwa: 275/161
Skąd: Crewe/SC
Wysłany: Czw 08 Gru, 2011 23:55   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C5 (Typ 4B)  Audi  A6 C5 (Typ 4B) Quattro   2000  



świetnie sie składa bo i ja zastanawiam się nad ta sama wersją rolady :) wiec chętnie sie przyłaacze do dyskusji :)
_________________
Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku
.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
obecnie:
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
    
kapsel 



Model: V8 3.6
Silnik: ARE
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 16 Lis 2010
Wszystkie posty: 198



Postawił 4 piw(a)
Skąd: Nowy Dwór Gdański
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011 12:31   
     



Jak znajdę coś ciekawego to wstawię link ale jak narazie nic ciekawego nie widać ;(
_________________
pozdrawiam kapsel

Moja stajnia:
100 C3 2.3 CD 1987
V8 3.6 1990
Allroad A6 C5 2.7 BT 2003
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
WOJTAS 



Model: A6 C6 QUATTRO
Silnik: BMK
Zasilanie: 3.0 TDI V6
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 1
Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 16 Maj 2009
Wszystkie posty: 468



Piwa: 17/31
Skąd: okolice Mińska Mazowieckiego
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011 12:39   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F)  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro   2004  



Ja szukałem ponad pół roku zanim dokonałem zakupu ;audi;
_________________
Gość pozdrawiam Cię
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
kapsel 



Model: V8 3.6
Silnik: ARE
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 16 Lis 2010
Wszystkie posty: 198



Postawił 4 piw(a)
Skąd: Nowy Dwór Gdański
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011 13:59   
     



Ja się zastanawiam od 2-3 lat nad zmianą ;)

[ Dodano: Nie 18 Gru, 2011 21:01 ]
Przeglądam ogłoszenia codziennie i natrafiłem na coś takiego :

http://otomoto.pl/audi-a6...-C22200045.html

czy jest ktoś z wawy kto może zorientować się coś na temat tego autka. Co nieco się zorientowałem dzwoniąc do Aso Kulczyk .Wiem tyle że 13.11.2009 roku miało przebieg 178.012tyś km więc wygląda na to że przez 2 lata zostało zrobione tylko 10tyś lub licznik został delikatnie przestawiony. Powiedzieli mi również że po zakupie w serwisie pojawiło się dopiero po 3 latach. Jak by ktoś z okolicy mógł podjechać sprawdzić autko to może na początku roku byłbym jego nowym właścicielem. Pozdrawiam
_________________
pozdrawiam kapsel

Moja stajnia:
100 C3 2.3 CD 1987
V8 3.6 1990
Allroad A6 C5 2.7 BT 2003
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 588 razy
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13527



Piwa: 679/68
Skąd: MWD
Wysłany: Sro 04 Sty, 2012 16:14   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



kapsel napisał/a:

Przeglądam ogłoszenia codziennie i natrafiłem na coś takiego :


Ładna sztuka. Kierownica za bardzo się świeci jak na przebieg poniżej 200tkm, ale z wyglądu zewnętrznego godny polecenia.
pzdr
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
kapsel 



Model: V8 3.6
Silnik: ARE
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 16 Lis 2010
Wszystkie posty: 198



Postawił 4 piw(a)
Skąd: Nowy Dwór Gdański
Wysłany: Czw 30 Paź, 2014 23:49   
     



Witam po latach wybaczcie ale braki w czasie, dokonałem w końcu zakupu nie wiem czy będzie trafny ponieważ zrobiłem to dzień przed wylotem do pracy i dopiero za 2 tyg będę mógł go sprawdzić ,jedyne co zrobiłem jeszcze przed wylotem podjechałem do kolegi na diagnostykę i sprawdził mi kilka pozycji typu zawieszenie i nic nie stwierdził , hamulce , światła , zbieżność na więcej nie było czasu a te pozycje jak na razie były ok. Brakuje kilka rzeczy ale to się nadrobi brak mi rolety bagażnika , osłony akumulatora, pęknięty uchwyt zamknięcia trójkąta ostrzegawczego. Mam pytanko chodzi o nawigację po prostu nie działa w Polsce czy można coś z tym zrobić?? Zapodam link do audi może ktoś miał z nią styczność i wie coś czego ja jeszcze się nie dowiedziałem.

http://tufotki.pl/o2rpr#p3540316

W posiadaniu w dalszym ciągu V8 3.6 i 100 C3 2.3
_________________
pozdrawiam kapsel

Moja stajnia:
100 C3 2.3 CD 1987
V8 3.6 1990
Allroad A6 C5 2.7 BT 2003
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
Łukasz83 zlw 
RS6 MTM



Model: A6 C6
Silnik: 3.0 TFSI
Zasilanie: PB
Nadwozie: AVANT
Pomógł: 25 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Gru 2013
Wszystkie posty: 1400



Piwa: 65/18
Skąd: ŁÓDZKIE
Wysłany: Pią 31 Paź, 2014 07:33   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F) Avant  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro  Avant  2011  



po zdjeciach widac ze ladnie utrzymane auto z dobra jednostka pod maska :)
_________________
Niech bedzie pochwalony naped QUATTRO :*
Szóstego dnia Bóg stworzył silnik diesla tak się uradował tą doskonałością że siódmego dnia stworzył do niego Audi .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
eleszet 
..................



Model: A8 D3
Silnik: 4.2 BFM
Zasilanie: PB & LPG
Nadwozie: Limousine
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 31 Paź 2012
Wszystkie posty: 1655



Piwa: 79/18
Skąd: Dolny Śląśk
Wysłany: Pią 31 Paź, 2014 08:31   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A3 (Typ 8L) 5-drzw.   



Niestety po zdjęciach nie widać nic. No może jedno widać. Że gościu dobrze to auto przygotował do sprzedania. Widzę jakie auta mojej żonie handlarze przywożą a jakie odbierają więc takie fotki (choć miło popatrzeć) nie robią na mnie najmniejszego wrażenia. Fotele nie są bardzo brudne więc dla uwiarygodnienia nie prał ich. Ma argument że nie picował do sprzedania. Włącznik świateł tylko kosmetycznie wytarty - znowu argument. Brak rolety, osłony na akku to mankamenty o których można gadać 15 minut z kupującym aby nie gadać o bardziej konkretnych sprawach. Na koniec kupujący mówi sobie w duchu: "kurdę trafiłem na super uczciwego handlarza i na super stojącą w garażu przez większość czasu brykę ;P a te pierdoły drobne co ich brakuje to na allegro dokupię za psie pieniądze i będzie git! - idę mu powiedzieć że biorę". Oczywiście nie mówię że ta sztuka jest beee bo wygląda ładnie. Jeśli stan techniczny się potwierdzi to życzyć tylko udanej eksploatacji. Chciałem tylko swoim wpisem niejako ukazać że fotki choć bardzo ważna część oferty dla kupującego nie powinna być powodem do podniety ale okazją by w domu na zimno doszukiwać się wad auta tak by na miejscu mieć rozsądek. Nigdy nie da się przewidzieć wszystkiego. Ja kupiłem swoją A3 widząc jej wszystkie mankamenty i nie zaskoczyło mnie nic oprócz tego że po 25 000 km zaczyna być słychać dwumasę :) Co prawda mam chwilę na jej wymianę bo dopiero zaczyna się uwidaczniać ale już wiem że będę musiał ją robić. I takich spraw się nie przewidzi choćby fotki były najpiękniejsze na świecie. NAJWAŻNIEJSZA JEST DIAGNOZA na miejscu i jeśli ktoś z nas nie ma mocnego charakteru to kumpel co będzie ściągał nam różowe okulary ;D

Ze swojej strony życzę aby autko się sprawowało bezawaryjnie - nie ukrywam że rozglądałem się kiedyś za taką bo są one na prawdę fajne. Miłego! ;audi;
_________________
Nie musisz dziękować - wystarczy kliknąć: "piwo" oraz "pomógł" :zdrowko:


wszystko się da to tylko kwestia uporu...

:ok:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
kapsel 



Model: V8 3.6
Silnik: ARE
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 16 Lis 2010
Wszystkie posty: 198



Postawił 4 piw(a)
Skąd: Nowy Dwór Gdański
Wysłany: Pią 31 Paź, 2014 22:09   
     



Jak najbardziej się z tym zgadzam dlatego tak długo trwało wyszukiwanie i zakup takiego auta mam nadzieję ale tylko nadzieję że nie będzie z nią problemów jak każdy kupujący ;) Ciężko z zaufaniem do handlarzy aut w Polsce to absolutny fakt na każdym kroku chcą wcisnąć cokolwiek mają do sprzedania, ale wszystko okaże się w praniu .
_________________
pozdrawiam kapsel

Moja stajnia:
100 C3 2.3 CD 1987
V8 3.6 1990
Allroad A6 C5 2.7 BT 2003
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
eleszet 
..................



Model: A8 D3
Silnik: 4.2 BFM
Zasilanie: PB & LPG
Nadwozie: Limousine
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 31 Paź 2012
Wszystkie posty: 1655



Piwa: 79/18
Skąd: Dolny Śląśk
Wysłany: Pią 31 Paź, 2014 23:01   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A3 (Typ 8L) 5-drzw.   



Zatem czekamy na więcej info jak tylko takowe będziesz miał ;) Miłego!
_________________
Nie musisz dziękować - wystarczy kliknąć: "piwo" oraz "pomógł" :zdrowko:


wszystko się da to tylko kwestia uporu...

:ok:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
kapsel 



Model: V8 3.6
Silnik: ARE
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 16 Lis 2010
Wszystkie posty: 198



Postawił 4 piw(a)
Skąd: Nowy Dwór Gdański
Wysłany: Pon 24 Lis, 2014 21:43   
     



A więc po powrocie do domu nie było zbyt wiele czasu na sprawdzenie auta ale podczas szukania OC + minicasco przyjechał rzeczoznawca i sprawdził grubość powłoki lakierniczej i powiedział że żaden element nie był malowany tylko na dachu było minimalnie więcej ale powiedział że to może być dlatego że dach jest matowy. Ogólnie auto wygląda i prowadzi się bardzo dobrze a reszta wyjdzie w praniu.Napiszcie mi proszę co oprócz rozrządu powinienem wymienić i czy kompletny rozrząd Firmy INA z pompą wody Ruville będzie ok.Zastanawiałem się nad zagazowaniem byłem nawet u dwóch sprawdzonych gazowników w elblągu i jeden zaproponował jakąś instalację za 3000zł (do 300 KM) lub 3.800zł BRC a drugi 3.600zł coś co niby zakładali już i się sprawdza.Tak myślę czy przy około 10.000km rocznie się opłaca.
_________________
pozdrawiam kapsel

Moja stajnia:
100 C3 2.3 CD 1987
V8 3.6 1990
Allroad A6 C5 2.7 BT 2003
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
eleszet 
..................



Model: A8 D3
Silnik: 4.2 BFM
Zasilanie: PB & LPG
Nadwozie: Limousine
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 31 Paź 2012
Wszystkie posty: 1655



Piwa: 79/18
Skąd: Dolny Śląśk
Wysłany: Pon 24 Lis, 2014 22:11   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A3 (Typ 8L) 5-drzw.   



Ja mam rozrząd teraz na pasku Conti (kiedyś miałem w innej Audi na Gates) - według moich danych takie idą na pierwszy montaż więc takie ładuję. Teraz mam pompę Ruville ale stosowałem też SKF i właśnie ona idzie na pierwszy chyba. Rolkę mam NTN a na pierwszy idzie chyba INA jak się nie mylę. Zawsze wymieniam komplet. Zawsze kupuję części na pierwszy montaż ale teraz jak brałem gość mnie zapewnił że będzie OK i się skusiłem konfrontując to z mechanikiem który powiedział mi że pompę Ruville mogę brać i rolkę NTN też mogę wziąć bo nigdy go to nie zawiodło. I tak zaryzykowałem choć nie zgadza się to z moim charakterem i na drugi raz (jeśli będzie) biorę wszystko ORI.

Oprócz rozrządu to olej i filtr. I pozostałe filtry. Pełen serwis żebyś mógł sobie zapisać że zrobiłeś i tylko później pilnować.

Cytat:
Tak myślę czy przy około 10.000km rocznie się opłaca.

http://lpg-brc.pl/kalkulator.html
_________________
Nie musisz dziękować - wystarczy kliknąć: "piwo" oraz "pomógł" :zdrowko:


wszystko się da to tylko kwestia uporu...

:ok:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Losowe tematy » Audi A6/S6

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Kupujemy Audi A3
oluniaa007 Audi A3/S3 1 Pon 02 Lip, 2012 22:48
Adi202
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Allroad Concept
krzysiekg65 Koncepty 0 Sob 23 Maj, 2009 09:01
krzysiekg65
Brak nowych postów A6 Allroad 2,7 biturbo
wojtas255 Audi A6/S6 9 Czw 04 Wrz, 2014 09:08
Łukasz83 zlw
Brak nowych postów Zawieszenie C6 allroad
Usunięcie powietrza z układu
gbh Pytajnik, czyli zielono mi ;) 1 Wto 30 Mar, 2021 17:07
Pasiak
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Nowe Audi A4 Allroad
na polskie drogi
krzysiekg65 Z ostatniej chwili 1 Sob 12 Wrz, 2009 16:29
krzysiekg65



[ Twoje IP to: 54.175.120.161, używasz: claudebot ]
Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy.
forum audi
forum audiforum audiforum audi
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime - Mapa Forum
AUDI TECH TEAM Individual Template | Designed by PCserwis ® | Mapa forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności