Z ostatniej chwili » Czy takie będzie nowe Audi A6?
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Czy takie będzie nowe Audi A6?
Obecna generacja Audi A6 powoli zaczyna odstawać od konkurencji i firma intensywnie pracuje nad stworzeniem następcy tej niezwykle popularnej limuzyny. Pojawił się nowy Mercedes klasy E, a wkrótce światło dzienne ujrzy najnowsza generacja BMW serii 5. Audi musi więc pokazać światu coś nowego i świeżego. Jak będzie wyglądało nowe A6? Wyobrażenie o nowym A6 dają nam najnowsze produkcje koncernu oraz prezentowane na wystawach samochodowych prototypy. Jedną z wizji prezentuje nam niemiecki AutoZeitung.

Największy wpływ na wygląd nowego A6 będzie miał koncepcyjny SportBack. Nowe A6 może więc odziedziczyć po nim wygląd przedniej części nadwozia. SportBack to niewątpliwie jakiś przełom w stylu marki i delikatne odejście od potężnych grilli oraz nadmiernie przysadzistych sylwetek. A wracając właśnie do grilla, w nowym A6 może pojawić się grill zaprezentowany w SportBack, który jest znacznie zgrabniejszy niż w obecnie produkowanych Audi. A jak będzie wyglądał tył? Prawdopodobnie będzie bardzo podobny w stylu do nowego A4 oraz Q5. Możliwe więc, że obecny styl tylnej części nadwozia nie będzie kontynuowany. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na jakieś wieści ze stajni Audi. Ale najpierw czeka nas premiera SportBacka.




Źródło: www.motoholik.pl

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Hmmm ...
Jakoś specjalnie mi się nie podoba, w szczególności światła. Ale ja jestem staroświecka :dontgetit:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
szynszylek napisał/a:
Jakoś specjalnie mi się nie podoba, w szczególności światła. Ale ja jestem staroświecka
Te światła i cały przód gdzieś przypominają mi bmw. A to już nie jest za dobrze :evil:

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Z ostatniej chwili 

[ IP: 3.144.105.173 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa