Sport » Czarny sport
Odpowiedz do tematu
 Czarny sport
Jak wiadomo nasza liga żużlowa jest najlepszą na świecie, i każdy zagraniczny , zawodnik marzy , aby jeździć w którymś z naszych klubów, dlatego uważam ,że to powinien być nasz sport narodowy, a nasi piłkaże powinni brać przykład z żużlowców. Jeśli Częstochowa to oczywiście CKM WŁÓKNIARZ mój kochany klub również obfituje w gwiazdy i w chwili obecnej jest na drugim miejscu w tabeli :mrgreen: Oby tak dalej panowie :]
http://www.ckmwlokniarz.pl/news.php

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No to Zuzlowcow mamy wspanialych,ciekaw jestem jak tam Unia Tarnow :-D Masz racje pilkarze powinni sie wziasc za siebie,Siatkarze tez bo mamy mocnych zawodnikow do gry w siatke a w kadrze polski nic nie pokazuja. Ja pochodze z Kedzierzyna -Kozla i Od wielu lat kibicuje Mostostalowi Azoty teraz nazwa zmieniona na Zaksa Kedzierzyn. Z mojego miasta bardzo duzo wspanialych siatkarzy sie wybilo ; Sebastian Swiderski,Pawel Papke ,Robert Szczerbaniuk itp itd.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no to proszę Państwa jutro walczymy z Bydgoszczą o miejsce na podium w Mistrzostwach Polski. Trzymajcie kciuki za Nasze LWY!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Piłkę nożną powinni dla przykładu skasować choć na dwa sezony. Na ch.. dopłacać do pajacy?
Powinni się uczyć od mistrzuni np siatkówka. :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Drugi bieg i 5-1 dla nas!!!! Walczymy!!!!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
MAMY BRĄZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




:fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No specjalnym fanem żużla nie jestem ale bardzo cieszy że ziomale są trzeci w Polsce. Zwłaszcza że wygrali ogromną przewagą. Gratulacje dla chłopaków :super: :super: :super:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jest ktoś od nas na Włókniarzu??? ja właśnie oglądam na TVP SPORT wprawdzie szału nie robimy, ale miło popatrzeć :]

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja kibicuje rekinom z Rybnika.
A co do piłki nożnej, kiedys mieslismy orły Górskiego a teraz mamy biedronki Smudy ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Sport 

[ IP: 3.129.13.201 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa