Audi A8/S8 » Co myślicie o tym wozie
Odpowiedz do tematu
 
Ta mi się podoba ale jest odwrócona na drugą stronę :P
http://allegro.pl/audi-a8...5510478423.html
A robienie przekładki to chyba nie najlepszy pomysł :)

PS Jedynie nie wiem co to jest to okrągłe przy klapce wlewu paliwa. Bo jeśli to jest wlew od LPG to powiesił bym za j*ja tego kto to robił :] (chyba że takie mają tam przepisy...)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To jest od LPG :kwasny:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nieźle... I to w elemencie pojazdu który jest niewymienny. Jeszcze jak jest w zderzaku to można sobie przerobić a zderzak wymienić a tutaj rzeźnia...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Duzo tak montowanych wlewów LPG widzialem w Holandii moze maja tak wymogi :kwasny:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeśli takie są wymogi to jeździł bym na PB :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No fakt estetycznie to nie wyglada ale innym chodzi pewnie o ekonomie :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja nie widzę nic złego w ekonomii (sam mam LPG) ale ekonomia w mojej opinii nie oznacza oszpecania auta. No nic koniec OT.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Co myślicie o tym wozie?

http://olx.pl/oferta/audi...4d9c9d;promoted

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Temat z nawigacją zaczyna mieć coraz mniej wspólnego. Załóż nowy temat w odpowiednim dziale.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak właśnie nie halo mi to było też ale jakoś pomyślałem że nie będę ciął tematu. Ale faktycznie - masz rację. Temat pociąłem i przeniosłem z działu nawigacja tutaj. Dałem do Audi A8 bo w sumie szukam A8 ale jak mi się coś innego nawinęło tak jak teraz to szkoda chyba zakładać tyle tematów? Mam nadzieje że to nikogo nie zaboli.
Pytanie ponawiam. Co myślicie o tym aucie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Auto ogolnie fajnie przerobione w srodku jak dla mnie bida jeszcze kaseciak siedzi jak bym kupil ten samochod to co pierwsze by fotele boczki i konsola wyleciala bo ten kolor jak dla mnie jest straszny ale to jest tylko moje zdanie po zatym auto fajne :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
podzielam zdanie Łukasz83 zlw, kolor granatowy nie bardzo mi sie tu podoba,ale to kwestia gustu... no i oczywiście brak RNSa.... ciekawi mnie brak dwóch czujników parkowania

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Byłem, oglądnąłem i rzeknę tak: dobrze że blisko miałem.
Czyli nadal szukam A8/S8.
Ale szukam w promieniu do 100 km bo nie mam zamiaru jechać daleko żeby zobaczyć to co dziś.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
eleszet napisał/a:
Byłem, oglądnąłem i rzeknę tak: dobrze że blisko miałem.
Czyli nadal szukam A8/S8.
Ale szukam w promieniu do 100 km bo nie mam zamiaru jechać daleko żeby zobaczyć to co dziś.

To pochwal się coś tam takiego zobaczył.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Auto całe lakierowane ale to mnie nie rusza. Moje też lakierowałem o czym z resztą będę musiał w wolnej chwili kiedyś napisać w temacie o moim aucie. Ale jak miernikiem (który notabene znacie z tematu gdzie Gosia dostała prezent :) ) zmierzyłem powłokę to nerwy mnie wzięły. Gość mówił że nie ma szpachli... Ale dla tego egzemplarza ktoś nie oszczędzał na materiale i spokojnie od 0,6-1,8mm szpachli... Kolejna sprawa to brak spasowania elementów niektórych. Listwy dookoła szyb na przykład sterczą. A skrzynia szarpie he he. Także ja osobiście dziękuję za taką przeróbkę. Gość kupił to na handel i szuka jelenia. Taki wysnułem wniosek. Na koniec tylko go poprosiłem aby nie mówił już innym że szpachli na nim się nie uświadczy. Dlatego sądzę że dobrze że nie jechałem 400km po to auto bo bym nie był pocieszony. Tak ludzie w Polsce załatwiają sprawę. Naściemniają przez telefon z nadzieją że jak dojdzie do spotkania to jelenia nakręcą na auto. A jak wyjmujesz miernik, słuchasz pracy silnika i sprawdzasz inne rzeczy to nagle miękną i się denerwują. Ale trudno. Dlatego niekiedy zaczynam się zastanawiać czy nie kupić rzępa za pół ceny bo reszta to też rzępy ale lepiej podpicowane :P

Oczywiście to był żart. Raczej nie jestem w takiej desperacji i staram się znaleźć auto które będzie sobą reprezentowało przynajmniej ustawowe minimum. Wiadomo że szukam A8 które nowe nie jest więc mam olej w makówie i nie czepiam się niuansów ale sorry prawie 2mm szpachli to dla mnie nie niuans...

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A8/S8 

[ IP: 18.222.115.179 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa