Temida radzi » Chcą zakazać wjazdu starymi samochodami do centrów miast
Odpowiedz do tematu
 Chcą zakazać wjazdu starymi samochodami do centrów miast
http://moto.wp.pl/kat,551...l?ticaid=114624

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W bogatszych państwach to już jest i jakoś się przyjęło ale ludzie są bogatsi i auta nowsze. Stare auta mają miłośnicy - hobbyści, którzy wcale nie chcą nimi jeździć do zatłoczonych centrów miast. Nasi politycy na siłę chcą nas przyciągnąć do bogatszych sąsiadów tylko zapomnieli o podstawach, że niestety jeździmy tym co mamy. Dużo z nas chciałoby mieć nówkę auto, najlepiej wymarzony model ;audi; ale rzeczywistość jest inna. Moim zdaniem pomysł zbyt wybiega w przyszłość. Pozdro Grzesiek

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jak to wejdzie w zycie to miasta opustoszeją :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
jak to wejdzie w zycie to miasta opustoszeją :mrgreen:

Sądzę, że kasa już popłynęła do kieszeni polityków i ta ustawa jak wiele innych przeszła zanim wejdzie w życie. Media znów wymyślą jakiś temat do wałkowania przez pół roku aby odwrócić naszą uwagę i cała unia będzie zadowolona. Będą się cieszyć banki i koncerny samochodowe, a zwykły Kowalski będzie nadal tyrał na 3 etaty.

Wystawiono 1 piw(a):
Sergio
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Pasiak napisał/a:
jak to wejdzie w zycie to miasta opustoszeją :mrgreen:

Sądzę, że kasa już popłynęła do kieszeni polityków i ta ustawa jak wiele innych przeszła zanim wejdzie w życie. Media znów wymyślą jakiś temat do wałkowania przez pół roku aby odwrócić naszą uwagę i cała unia będzie zadowolona. Będą się cieszyć banki i koncerny samochodowe, a zwykły Kowalski będzie nadal tyrał na 3 etaty.

Zgadza sie :kwasny:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Niech nam dadzą normalnie zarobić, to kupimy nowsze samochody. Wiadomo że można kupić nowy wynalazek typu KIA albo HYUNDAI, ale nie o to chodzi żeby kupować najtańsze, tylko to co chcemy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a jak ktos nie lubi nowych? to co? ja mam plany i marzenia kupić sobie jeszcze jedno auto, ale nie myślę o niczm nowym tylko b4 cabrio 2,6 lub 2,8 i jak dobrze pójdzie będe miec dwa stare auta i co wtedy? a jakby mi obnficie kasą sypnęło, jakis lotek czy coś ;) to i trzecie, które rocznikowo przebiło by te oba, a kosztuje odrestaurowane na oryginałach koło 300-400 tys :P bo to mustang z lat 60 (GT z roku koło 1966 cabrio)... i nie można życ w tym kraju jak sie chce? a tak wychodzi ze mieszkam akurat w centrum - to auto/auta mam na przedmieściach zostwiac czy jak?

nie wiem jaka normę spalania ma moje obecne auto 1,9 TD ma katalizator i jest auto dbane i jak widze na ulicach nie jeden nowszy zadymia diesel na czarno czy beznyny na biało a mój nie kopci, mimo, ze od tamtych co na ulicach widze jest rocznikowo starszy... pomijajac fakt, ze taka kia czy inne cus nie duzyje tylu lat jak moje audi i prawie 400 tys przebiegu i zdrowego silnika bez remontu (który jeszce do tego lata na półsyntetyku), nie mówiąc juz o blasze, gdzie nie ma rdzy bo ocynk jest obustronny i fabryczny lakier, który jak perłą był 20 lat temu, to cały czas nią jest i do tego błyszczy, takie kia czy cuś to sie rozleci dawno i zutylizuje

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Temida radzi 

[ IP: 3.14.6.194 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa