Pytajnik, czyli zielono mi ;) » Centralny zamek
Odpowiedz do tematu
 Centralny zamek
Witam,jestem tu nowy i prosze o pomoc,wczoraj wrocilem z pracy zamknalem auto kluczykiem (pilot nie zamyka od 2 miesiecy)
W nocy byla burza i intesywnie lalo,dzis rano otworzylem kluczykiem od kierowcy ale zadne drzwi sie nie otworzyly,ani jak rozniez bagazniki wlew paliwa :o (

Moze ma ktos rozwiazanie co moglo tak nagle sie stac.

Jak otworzyc teraz wlew paliwa i bagaznik ?

Pozdrawiam serdecznie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bagaznik normalnie kluczykiem. Włożyc przekrecic i otworzyć.


Klapka wlewu ma w bagazniku pod tapicerka takie jakby awaryjne otwieranie. Pod tapicerka w bagazniku masz przewaznie takie czerwone oczko. Jest to ciegno za ktore jak pociagniesz to odblokujesz klapke wlewu paliwa.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
model Audi 1234567 otwierasz poleceniem głosowym, możesz także za pomocą 10 dolarów amerykańskich (ale tylko w jednej monecie) , jest jeszcze uniwersalny klucz np. łopata,łom ,szlifierka udarowa marki Tesco... trzeba tylko uważać na lakier ;-)

Wystawiono 1 piw(a):
uszek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak. Na lakier uważaj kolego bardzo i staraj się auto utrzymać w oryginale bo za kilka lat Twój egzemplarz będzie wart miliony gdyż to jedyny na forum model 1234567. A na poważnie kolego - nikomu się z Tobą nie będzie chciało rozmawiać do czasu aż dasz coś od siebie czyli uzupełnisz jak przystało swój profil.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sorki nie zauważyłem 1234567 :o ) juz bylem dzis u mechanika i padla jednak centralka co jest w bagazniku z prawej stronu 200 zl z wymiana oczywiscie uzywka ;o (

Postaw piwo autorowi tego posta
 
200zeta z wymiana to jak za darmo ;) takich okazji sie nie marnuje :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Hehe wiem ze 500 zeta kosztuje nowka ja dalem 150i 50zl diagnoza z wymiana

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam. Mam problem z passatem sąsiada, pacjent to b5 FL 2004 rok.
Nie można otworzyć żadnym sposobem drzwi tylnych prawych. Zdjęłem tapicerkę i z silnika podnoszenia idzie 6 przewodów do zamka, szary, niebieski, brązowy, brązowy z zielonym paskiem, brązowy z niebieskim paskiem, i jeszcze jeden, i mam pytanie na które przewody podać napięcie żeby sprawdzić czy silniczek w drzwiach zadziała i otworzy zamek.
Dodam że szyba działa.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
Witam. Mam problem z passatem sąsiada, pacjent to b5 FL 2004 rok.
Nie można otworzyć żadnym sposobem drzwi tylnych prawych. Zdjęłem tapicerkę i z silnika podnoszenia idzie 6 przewodów do zamka, szary, niebieski, brązowy, brązowy z zielonym paskiem, brązowy z niebieskim paskiem, i jeszcze jeden, i mam pytanie na które przewody podać napięcie żeby sprawdzić czy silniczek w drzwiach zadziała i otworzy zamek.
Dodam że szyba działa.
w takim razie na 99% szlak trafił przewody w peszlu...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Chyba źle opisałeś model. Kolory przewodów silnika to czarny z szarym i czarny z niebieskim indexem. Takie kolory powinny być przy 4 elektrycznych szybach.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 34.226.141.207 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa