Zawieszenie » [C4 S6]Tarcze ham.,amortyzatory, przewody wysokiego napięcia
Odpowiedz do tematu
 [C4 S6]Tarcze ham.,amortyzatory, przewody wysokiego napięcia
Witam wszystkich.

Jestem nowym użytkownikiem forum.
Od kilku lat jeżdżę zagazowaną esą.Auto domaga się pewnych czynności serwisowych.Muszę wymienic wszystkie 4 tarcze hamulcowe+klocki,przednie amortyzatory(zależy mi na trochę twardszych,ewentualnie zwykłe) i przewody wysokiego napięcia(znalazłem firmy Sentech za ok.400 zł komplet,inne to już od 900 zł w górę).
Chcę na wszystko przeznaczyc max.2500 zł.Chodzi mi o jakośc w relacji do ceny.

Pozdrawiam,Piotr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rozumiem,że potrzebujesz naszej porady ;-) powiem, tak: nie ma co oszczędzać na takich rzeczach , bo później stracisz dwa razy, lepiej zrobić raz a pozadnie i cieszyć się z bezawaryjności latami ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Szukaj oryginału jak na pierwszy montaż. Ja 3mam się tej reguły i na razie nie żałuję. To co chcesz wydać starczy i jeszcze zostanie.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Takie ważne części to tylko sprawdzone firmy. Najlepiej jak na pierwszy montaż jak pisze adi. Przewody sentech przerabiałem jak mi brat kupił na prezent, powiem tylko jedno, pożałował ;-) po pół roku przebicia itp. więc odradzam. Obecnie jeżdżę na beru i jest niebo a ziemia. pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dziękuję za odpowiedzi.
Chodzi mi o jakieś konkretne informacje jeśli chodzi o wasze wypraktykowane firmy.Szczególnie chodzi mi o tarcze i amory.Jakiś czas temu kupiłem amory bistein,gazowe i po ok. 20 tyś.zaczęło z powrotem bujać.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
premabhakti napisał/a:
Dziękuję za odpowiedzi.
Chodzi mi o jakieś konkretne informacje jeśli chodzi o wasze wypraktykowane firmy.Szczególnie chodzi mi o tarcze i amory.Jakiś czas temu kupiłem amory bistein,gazowe i po ok. 20 tyś.zaczęło z powrotem bujać.

Febi Bilstein można sobie dzisiaj w buty włożyć aby podwyższyć stopę życiową. Firma robi obecnie tandetę jeżeli chodzi o elementy zawieszenia.
Jeżeli chodzi o tarcze i chcesz mieć pewność co do jakości, to tylko ATE. Kable zapłonowe Beru i zapomnisz na długo o problemach z zapłonem - pod warunkiem, że aparaty i świece są również OK.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Domyślam się że już temat przedawniony ale ja od siebie polecam tarcze Zimmermann bo dopiero na tych tarczach wiem co to są hamulce .A teraz sam będę szukał przewodów zapłonowych do mojej V8 a to nie jest zbyt łatwe ;) Pozdro

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Zawieszenie 

[ IP: 3.21.106.69 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa