Elektryka i elektronika » [C4 2.0 E] Czy licznik z disla będzie pasował do benzyniaka?
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [C4 2.0 E] Czy licznik z disla będzie pasował do benzyniaka?
Jak w temacie czy wie ktoś czy będzie pasował sam prędkościomierz z licznikiem kilometrów bez przeróbek itp.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
z tego co się orientuję to jest to możliwe bo już takie kombinacje widziałem. Teraz tylko nie wiem czy nie trzeba będzie przerobić wtyczek i uchwytów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Czy licznik z disla będzie pasował do benzyniaka?
cukier napisał/a:
Jak w temacie czy wie ktoś czy będzie pasował sam prędkościomierz z licznikiem kilometrów bez przeróbek itp.

Będzie pasować. Różnica jest tylko w wyskalowaniu km/h.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok czyli mogę brać obydwa są wyskalowane do 240 km/h

Postaw piwo autorowi tego posta
 
cukier napisał/a:
Ok czyli mogę brać obydwa są wyskalowane do 240 km/h

Każdy diesel jest wyskalowany do 240km/h. Benzynowe tacho jest wyskalowane 220, 260 i 280km/h

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Aha czyli ja już mam wymieniany od disla??? Bo mam do 240 km\h To w takim razie do mojego silnika do ilu powinien być wyskalowany? Jak założę inaczej wyskalowany to licznik będzie przekłamywał?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
cukier napisał/a:
Aha czyli ja już mam wymieniany od disla??? Bo mam do 240 km\h To w takim razie do mojego silnika do ilu powinien być wyskalowany? Jak założę inaczej wyskalowany to licznik będzie przekłamywał?

Nie będzie przekłamywać. Prędkościomierz zlicza tylko impulsy z czujnika przy skrzyni. Jeżeli założysz 280 to będzie również wzorcowo.

Wystawiono 1 piw(a):
cukier
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok dziękował o to mi chodziło.
Ten co ma kolega na sprzedaż jest inny płytkę ma od spodu a mój ma z boku. Tak to piny i miejsce na śruby ma chyba w tym samym miejscu. Daje foto. Pierwsze 3 zdjęcia przedstawiają licznik do kupienia dwa ostatnie mój (niestety nie mam zdjęć całego).

[ Dodano: Wto 06 Gru, 2011 18:00 ]
Czyli nikt nie wie ?

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 18.219.22.169 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa