Audi A4/S4 » [B7] Audi 2.0T fsi
Odpowiedz do tematu
 [B7] Audi 2.0T fsi
Witam mam zamiar stać się posiadaczem tego audi :
http://otomoto.pl/audi-a4...-C22061634.html

Rzucił mi się w oczy od razu Zbyt niski przebieg który jest niby udokumentowany wizualnie po zdjęciach zbyt dużo zarzucić się chyba nie da (oprócz braku dekielków felg) . Czy ta cena jest adekwatna do tego modelu ?waszym zdaniem Dziękuje z góry za jakąkolwiek pomoc .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
po pierwsze wypadało by się przywitać,
a do rzeczy to widać malowany przedni zderzak, lewe drzwi, albo mi się wydaje albo ktoś grzebał przy fotelu kierowcy, bo nie widać osłony na dole fotela na przed ostatnim zdjęciu
Pzdr

Wystawiono 1 piw(a):
Franek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
zapraszamy do przywitania sie ze wszystkimi
http://www.audi-tech-team.eu/powitanie-vf3.htm

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Już się przywitałem przepraszam wszystkich za te wpadkę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cena raczej adekwatna, choć może ciut za wysoka, zdjęcia tak dokładnie nie oddają tego co na żywca widać. No i rzeczywiście jak kolega wspomniał, ewidentnie brakuje osłony fotela.
pzdr.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tylko nie Świdnica. :shock: Ja mam złe doświadczenia z tymi rejestracjami. :-/ I do tego ten przebieg. :wysmiewacz:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie jest to s-line.
Nie ma informacji, że bezwypadkowy, pochodzi pewnie z USA, więc bierz VIN, a Carfax prawde Ci powie. Sprawdzić, możesz tu;
http://bez-wypadkowe.net/forum.php
Przebieg, piękny, ale wszysko jest możliwe. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak właśnie po rozmowie z właścicielem dowiedziałem się że auto było robione (przód zderzak, drzwi kierowca i próg oraz drzwi pasazer zarysowane były) Ponoć są zdjęcia na to ... Może jeszcze jakieś sugestie są ?? jak widać zderzak przód z innej wersji jak tylny ... autko z USA przyjechało.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Franek napisał/a:
Tak właśnie po rozmowie z właścicielem dowiedziałem się że auto było robione (przód zderzak, drzwi kierowca i próg oraz drzwi pasazer zarysowane były) Ponoć są zdjęcia na to ... Może jeszcze jakieś sugestie są ?? jak widać zderzak przód z innej wersji jak tylny ... autko z USA przyjechało.

Skoro ma fotki niech je prześle do wglądu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Twierdzisz że jakaś przygoda nie wyklucza tego auta ? autko ma sluzyc na jakies 10 lat tak jak do tej pory . rozumiem że trzeba będzie wymieniać i wkładać siano w nie normalne lecz po jakiś naprawach blacharskich za 2 lata może wyskoczyć rdza chyba już sam nie wiem

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wszystko0 zalezy od tego jak auto zostało naprawione, jesli naprawa została wykonana przez fachowca a nie zdzisia w szopie to nawet za 5 lat rdza nie wyjdzie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Franek napisał/a:
Twierdzisz że jakaś przygoda nie wyklucza tego auta ? autko ma sluzyc na jakies 10 lat tak jak do tej pory . rozumiem że trzeba będzie wymieniać i wkładać siano w nie normalne lecz po jakiś naprawach blacharskich za 2 lata może wyskoczyć rdza chyba już sam nie wiem

Wszystko zależy od usterki. Jeżeli usterka było powierzchowna to jest ok. Ale może okazać się, że wymieniana była ćwiartka wówczas współczuję. :-/ Jak widzę auto na sprzedaż z rejestracją DSW, to mówi samo przez się.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jak widzę auto na sprzedaż z rejestracją DSW, to mówi samo przez się. przepraszam ze tak zapytam bo nie jestem az tak w temacie zgaduje że stamtąd same buble ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Franek napisał/a:
Jak widzę auto na sprzedaż z rejestracją DSW, to mówi samo przez się. przepraszam ze tak zapytam bo nie jestem az tak w temacie zgaduje że stamtąd same buble ?

Może napiszę inaczej nigdy nie trafił się super stan. 95% to wajchy.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A4/S4 

[ IP: 3.17.150.163 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa