Pozostałe tematy » [b4 2,3 NG] Problem z odpalaniem i pracą silnika
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [b4 2,3 NG] Problem z odpalaniem i pracą silnika
Witajcie, pisze do was ponieważ mam małe kłopoty z moją audiczką, mianowicie podczas odpalanie na zimnym silniku auto odpala ale tak jak by na 4 gary, na ciepłym silniku nie odpala musze pogiełdać i po jakimś czasie załapie to był pierwszy problem natomiast drugim są obroty silnika tzn. na benzynie ma jakieś 500obr/minute nie ma znaczenia czy silnik ciepły czy zimny, natomiast na gazie ma około 1000.

pomóżcie

pozdrawiam A.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam. Napisz nam jeszcze czy miałeś strzały gazu ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [b4 2,3 NG] Problem z odpalaniem i pracą silnika
demonar007 napisał/a:
Witajcie, pisze do was ponieważ mam małe kłopoty z moją audiczką, mianowicie podczas odpalanie na zimnym silniku auto odpala ale tak jak by na 4 gary, na ciepłym silniku nie odpala musze pogiełdać i po jakimś czasie załapie to był pierwszy problem natomiast drugim są obroty silnika tzn. na benzynie ma jakieś 500obr/minute nie ma znaczenia czy silnik ciepły czy zimny, natomiast na gazie ma około 1000.

pomóżcie

pozdrawiam A.
po pierwsze sprawdz elektrozawor wolnych obrotow. Ogolnie mnie to wyglada na przeplywomierz, te silniki wyjatkowo nie lubia gazu, jesli miales jakis wystrzal to na 99% przplywomierz bedzie uszkodzony

Postaw piwo autorowi tego posta
 
misiek . napisał/a:
Witam. Napisz nam jeszcze czy miałeś strzały gazu ?


chyba raz czy dwa.

[ Dodano: Sob 12 Cze, 2010 14:21 ]
A można ponieść obroty, chce klimę nabić, a znając życie ona też obciąży mi silnik i obroty jeszcze bardziej spadną.
Może wiecie do kogo w WarsZawie lub Żyrardowie bądź w okolicach można podjechać aby to dokładnie sprawdzić.

Pozdrawiam

A.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
demonar007 napisał/a:
chyba raz czy dwa.
to bardzo nie dobrze.... najprawdopodobniej jest po przeplywce :-( sprawdz jeszcze wszystkie przewody czy przypadkiem nie lapie lewego powietrza,bo w tych silnikach to bardzo wazne

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Po załączeniu klimatyzacji obroty same się regulują więc z tym nie ma problemów. Gorzej z tym odpalaniem. Sprawdź stan szalki spiętrzającej, czujnik temperatury silnika oraz rozglądnij sie za jakimiś nieszczelnościami.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.135.246.193 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa