Elementy silnika » [B4 2.2T] Świece zapłonowe
Odpowiedz do tematu
 [B4 2.2T] Świece zapłonowe
ostatnio szukam świec do mojego 2.2T, są to świece NGK R PFR7B i nigdzie takich nie mogę znaleźć, może mi ktoś powiedzieć na jakie inne świece można je zamienić lub gdzie znajdę te których szukam ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Co tak wszyscy się uparli na te NGK. NGK i NGK jakby to jakiś cudowny wynalazek był. Szukaj Bosch'a, ale nie podróbki tylko oryginał. 8 oryginalnych świec w serwisie wyszedł mnie 100€ i czuć zmianę.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie mówię że to akurat musi być NGK :P tylko akurat wykręciłem świece i takie były, a że na świecach się nie znam, to myślałem że są to dobre świece, ale skoro mówisz, że na Boshu czuć różnicę, to wypróbuję Bosha ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Guti napisał/a:
nie mówię że to akurat musi być NGK :P tylko akurat wykręciłem świece i takie były, a że na świecach się nie znam, to myślałem że są to dobre świece, ale skoro mówisz, że na Boshu czuć różnicę, to wypróbuję Bosha ;)
Boscha miałem jak eSe kupiłem i wymieniłem na nowy komplet Bosch. Mam po prostu zaufanie do tej firmy. Oczywiście musi być to oryginał.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeszcze zapytam jakie dokładnie mają mieć te świece oznaczenie? Bo się nie znam na świecach i nie chciałbym złych kupić. Bo dzisiaj jak szukałem tych NGK, to się natknąłem na mnóstwo modeli. ale nie wiem czym się różnią te świece

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Guti napisał/a:
Jeszcze zapytam jakie dokładnie mają mieć te świece oznaczenie? Bo się nie znam na świecach i nie chciałbym złych kupić. Bo dzisiaj jak szukałem tych NGK, to się natknąłem na mnóstwo modeli. ale nie wiem czym się różnią te świece

Różnią się gwintem, ilością elektrod i ciepłotą. Nie wiem czy do Twojego silnika produkowane były tzw Longlife czyli kilkuelektrodowe, ale takie osobiście polecam. Do ABY zalecane są świece o oznaczeniu F5DP0R.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podepne sie pod temat żeby nie zakladac nowego postu : a jakie byscie polecili Swiece do mojego autka : ( A6 2.8 ACK) : obecnie sa NGK BKR6EQUPA . patrzyłem dziś na ich ceny i , delikatnie mówiac, załamałem sie ( 45 PLN /SZTUKE) Czy takie : BKR6EKUB nadawały by sie do mnie ? Ewentualnie coś z BOScHA ( tylko za bardzo nie orientuje sie w modelach BOSCHA)
Bede wdzieczny za wszelkie informacje i porady :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wojtas255 napisał/a:
Podepne sie pod temat żeby nie zakladac nowego postu : a jakie byscie polecili Swiece do mojego autka : ( A6 2.8 ACK) : obecnie sa NGK BKR6EQUPA . patrzyłem dziś na ich ceny i , delikatnie mówiac, załamałem sie ( 45 PLN /SZTUKE) Czy takie : BKR6EKUB nadawały by sie do mnie ? Ewentualnie coś z BOScHA ( tylko za bardzo nie orientuje sie w modelach BOSCHA)
Bede wdzieczny za wszelkie informacje i porady :)

Sądzę, że za kable Bosch'a zapłacisz trochę więcej. Bosch, to Bosch i nie ma co porównywać go do NGK. Produkty NGK są tańsze od Bosch'a, ale mają za to krótką żywotność.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika  

[ IP: 52.91.177.91 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa