Elektryka i elektronika » [B4 1.9 TD AAZ] Piszczący brzęczek
Odpowiedz do tematu
 [B4 1.9 TD AAZ] Piszczący brzęczek
Witam, mam taki problem, naprawiłem ostatnio ten brzęczek w zegarach bo był odlutowany. Teraz brzęczy jak powinien gdy otworzę drzwi, ale piszczy jeszcze podczas jazdy na wysokich obrotach. Na 2 biegu przy 55 km/h, na 3 biegu przy 65 km/h, na 4 biegu przy 80 i na 5 też piszczy. Zawsze piknie tylko 3 razy i już więcej na tym biegu nie piknie. Od czego to może być??, dziękuję za pomoc :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a może on po prostu się już psuje lub zepsuł i narazie ma to takie objawy, u mojego taty tez tak było i sie okazało, ze po prostu brzęczek sie zepsuł i trzeba było nowy wmontować

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [B4 1.9 TD AAZ] Piszczący brzęczek
Małek napisał/a:
Witam, mam taki problem, naprawiłem ostatnio ten brzęczek w zegarach bo był odlutowany. Teraz brzęczy jak powinien gdy otworzę drzwi, ale piszczy jeszcze podczas jazdy na wysokich obrotach. Na 2 biegu przy 55 km/h, na 3 biegu przy 65 km/h, na 4 biegu przy 80 i na 5 też piszczy. Zawsze piknie tylko 3 razy i już więcej na tym biegu nie piknie. Od czego to może być??, dziękuję za pomoc :)

Sygnał akustyczny zawsze towarzyszy świecącej kontrolce np ciśnienia oleju lub płynu w chłodnicy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [B4 1.9 TD AAZ] Piszczący brzęczek
[/quote]
Sygnał akustyczny zawsze towarzyszy świecącej kontrolce np ciśnienia oleju lub płynu w chłodnicy.[/quote]

Ale podczas piszczenia żadna kontrolka się nie zaświeca

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [B4 1.9 TD AAZ] Piszczący brzęczek
Małek napisał/a:
Cytat:

Sygnał akustyczny zawsze towarzyszy świecącej kontrolce np ciśnienia oleju lub płynu w chłodnicy.


Ale podczas piszczenia żadna kontrolka się nie zaświeca

A czy przy załączeniu zapłonu świecą się wszystkie kontrolki?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 54.163.221.133 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa