Audi 100/200/V8 » Audi V8 zakup
Odpowiedz do tematu
 Audi V8 zakup
Witam!
Od dłuższego czasu rozglądam się za interesującą V8mką i ostatnio zwróciłem uwagę na to ogłoszenie :
http://otomoto.pl/audi-v8-C27070758.html

z tego co jest napisane w ogłoszeniu, to nie ma aktualnych opłat, niedziałający tempomat i stare opony... Ale za to wymieniony rozrząd (do tego akurat zawszę podchodzę z przymrużeniem oka) i konwersję z UFO na hamulce S6. Z tego co rzuciło mi się w oczy to chyba na tylnej listwie tuż nad zderzakiem są małe wykwity rdzy. W związku z tym mam pytanie, czy ktos z was może zna to auto lub może je oglądał i mógłby przyblizyć jakieś informację o jego stanie technicznym? Czy jest warte zakupu? Będę bardzo wdzięczny za wszystkie odpowiedzi, Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cześć. Interesowałem sie tym autkiem, nawet oglądałem i jeździłem nim jeszcze u poprzedniego właściciela. Poprzednik dość długo ją sprzedawał, sporo rzeczy porobił (podobno rozrząd, pompa wspomagania, hamulce przód zmienione z UFO chyba od A8 jak dobrze pamiętam, regeneracja Bose itp. Było jakieś buum z przodu prawa strona, niespasowana maska i zderzak. Wnętrze troche zaniedbane, ale bez tragedii, ogólnie całkiem dobrze sie trzyma. Moim zdaniem brak mocy silnikowi i oczywiście pali olej i dymi dość mocno, co jeszcze zastanawia, obecny właściciel bardzo szybko chce go znowu sprzedać. Dlaczego??? Chyba jeszcze coś w trawie piszczy :P Ostatecznie odpuściłem i chyba dobrze, skoro nowy właściciel tak szybko chce jej się pozbyć. Acha poprzedni właściciel sprzedawał taniej. Tu masz link o niej jak ja szukałem info http://www.audi-tech-team...ktos-vt2965.htm Jak masz jeszcze jakieś pytania pisz na PW. Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi 100/200/V8 

[ IP: 18.221.165.246 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa