Audi 100/200/V8 » Audi V8 ? co o niej sądzicie?
Odpowiedz do tematu
 Audi V8 ? co o niej sądzicie?
Witam, w oko wpadła mi pewna Audiczka, jest to model V8 3,6 LPG z 1988r. ma to być auto zlotowe, lub na niedzielne wypady, gaz szedł by od razu won, koła won szukanie ori i za rok staral bym sie o zabytek, co sądzicie o tym egzemplarzu? w weekend prawdopodobnie będe jechał oglądać i może wezme, powiedzcie co jest w nim nie tak (o ile sie da to z fot wyczytac) dzwoniłem już właściciel spoko gośc, z wad to przednia szyba do wymiany, ale będzie to zrobione bo były ubezpieczone, prosze o sugestie i porady w sprawie kupna tego auta.

LINK: http://otomoto.pl/audi-v8-quattro-C22647743.html

Przyznam że szukałem bardziej 80 b2 quattro, ale że aut tych sprzedaje sie niewiele (niedziwie sie, sam bym nie oddał) a V8 też mi sie podoba rozważam przygarniecie takiego autka.

Pozdrawiam i czekam na uwagi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Co do zdjęć to trochę trudno jest coś wyczytać, ale jak za taką cenę to powinna być w bardzo dobrym stanie, ale to dużo zależy od tego jak dbał o nią właściciel

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Za te pieniądze można wyrwać w takim samym stanie i przebiegiem nawet mniejszym z silnikiem 4,2.

Nie widze prawej wycieraczki reflektora... :shock:

Tarcza przód "nie równo brana"... :-/

I ten lewy próg jakby "polerka nie równo szła"... :roll:

Nic mi się więcej nie widzi ...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No i chyba drewna "z różnych parafii"... :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ma gaz, więc dużo zależy jak został on założony. Żeby po zdemontowaniu się nie okazało że gdzieś masz dziury, coś wycięte lub zniszczone.
dalej to zawieszenie standardowo (dobrze sprawdzić w ostrych warunkach ), rdza tylnej belki pomiędzy zderzakiem i klapą bagażnika, mechanizm szyberdachu, czy wszystko z wyposażenia działa, wycieki oleju silnika po stronie aparatów zapłonowych, wycieki ze skrzyni biegów no i czy płynnie zmienia biegi. Bardzo ważny jest stan hamulców przednich (jeżeli UFO to czy nie biją i w jakim są stanie) Sprawdź klimatyzacje, jeżeli nie jest nabita to przed kupnem zadbaj o to by sprzedawca napełnił układ i sprawdź jej działanie. Dobra V'ka się ceni, a w takim razie wszystko co ten model posiada musi być sprawne. Jeżeli jest to twoje pierwsze doświadczenie z v'ką, może warto zabrać ze sobą kogoś kto zna ten model.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No niestety osoby takiej nie znam :-(

Co do moich spostrzeżeń to przez felge widać że z przodu sa chyba tarcze, drewno jest to samo, a wycieraczka jest ale pod reflektorem, co do progu to po prostu chyba mokry i nie wysechł do końca ;-)

Zapomniałem dodać że jak dzwoniłem to właściciel mówił coś o poceniu sie silnika, kosztowna, naprawa? dodam że i tak z checią bym wyremontował silnik, ale tak na spokojnie, nie spieszy mi sie mogło by to nawet trwać ze dwa lata, spokojnie bym ja sobie dopieszczał, troche martwi mnie to pocenie, trzeba by pojechac na jakąś stacje diagnostyczną czy do warsztatu by to sprawdzic dokładnie, no zaczynam sie zrazać do tej V8 :-/ ale zobaczymy co jest w niej jeśli pojade ja oglądać. Dalej czekam na wasze spostrzeżenia i sugestie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na pewno nie zaszkodzi oglądnąć te v'kę z bliska.


ta mi się bardziej podoba - no i jest to 4,2

http://moto.allegro.pl/mo...2073039884.html

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi 100/200/V8 

[ IP: 34.230.35.103 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa