Skrzynie automatyczne » audi s6 naprawa skrzyni
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 audi s6 naprawa skrzyni
Witam Wszystkich mam pytanie odnośnie skrzyni aut. w audi S6 co z nia zrobic naprawic a moze lepiej wymienić na urzywke zaczyna szarpac i faluja obroty a wsteczny tak jakby slizgalo sprzeglo prosze o jakas pomoc i dziekuje

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: audi s6 naprawa srzyni
todi80 napisał/a:
Witam Wszystkich mam pytanie odnośnie skrzyni aut. w audi S6 co z nia zrobic naprawic a moze lepiej wymienić na urzywke zaczyna szarpac i faluja obroty a wsteczny tak jakby slizgalo sprzeglo prosze o jakas pomoc i dziekuje
a jak wygląda sprawa z ATFem? kiedy wymieniałeś? Zawsze lepiej jest naprawić niż kupic uzywkę, bo nigdy nie wiadomo na co trafisz. Niestety remont z reguły jest znacznie droższy od zakupu uzywki, ale pewność na drodze bezcenna

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tak naprawde oleju nigdy nie wymienialem. tylko plotki slyszalem ze olej zmienia sie po 10 latach albo przy remoncie skrzyni.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
todi80 napisał/a:
tak naprawde oleju nigdy nie wymienialem. tylko plotki slyszalem ze olej zmienia sie po 10 latach albo przy remoncie skrzyni.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: to wierutna BZDURA! Wymień olej i módl się ,żeby nie było jeszcze za późno. Przy odrobinie szczęścia po wymianie powinno być ok. Temat ten przerabialiśmy już kila razy, pamietaj wymiana oleju w skrzyni automatycznej to podstawa, tak jak wymiana oleju w silniku

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a jak sprawdzic jaki to ma byc olej i ile go ma byc

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jaki masz przebieg tej eSy i jak długo ją masz?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mam ja dwa lata i najechane 282000

Postaw piwo autorowi tego posta
 
todi80 napisał/a:
mam ja dwa lata i najechane 282000

:shock: I przez ten cały czas nie wymieniałeś ATFu? Od tego trzeba zacząć. W tym przypadku musisz wymienić całość. Aby nie demontować skrzyni musisz zrobić to w 2 etapach. Spuszczasz wszystko z miski olejowej, zalewasz ponownie świeżym ATF i po około 1000km robisz to samo. Sądzę jednak, że to szarpanie może być spowodowane również zabiciem kanalików hydraulicznych przez zużyte sprzęgło hydrokinetyczne. Tak czy inaczej wymień na początek ATF.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jak sprawdzic jaki tam ma byc olej

Postaw piwo autorowi tego posta
 
todi80 napisał/a:
jak sprawdzic jaki tam ma byc olej

Nie musisz nic sprawdzać. Kup 10L LT ATF http://allegro.pl/listing...0&string=LT+ATF

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie automatyczne 

[ IP: 18.118.9.7 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa