Audi A3/S3 » audi s3 8l pierwsze audi
Odpowiedz do tematu
 audi s3 8l pierwsze audi
witam jestem tutaaj nowy

w skrucie mowie jaski jest cel mojego postu

chce zakupic sobie samochod dokladnie mazylo mi sie zawsze audi s3 po lifcie

aktualnie jezdzilem civiciem ale audi jest dla mnie o wiele bardziej wygodniejsze i czuje sie w takim samochodzie lepiej.

niestety kiedy mam juz pieniadze w rece boje sie odrobine bo mialo byc male spalanie i w sumie rozgladam sie za a4 b6 w s line z bose ale cigle kusi mnie s3 i pytanie jezeli udaloby sie kupic ladna sztuke bez lpg to jak ten silnik zareaguje jak oddam dobrej firmie na instalacje gazu?

i ile takie autko gazu moze palic ??? to jest tez istotne

nie pali mi sie bo chce ladna sztuke wyrwac najpozniej do maja wiec troche czasu jest

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: audi s3 8l pierwsze audi
Esa napisał/a:


i ile takie autko gazu moze palic ??? to jest tez istotne

takiego auta się nie gazuje, a PB spali tyle ile wlejesz ;)
zalezy jaką cięzką masz nogę

..pozatym kupić orginała i niezajeżdzoną, to graniczy z cudem :(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zacznij od tego działu...
http://www.audi-tech-team.eu/powitanie-vf3.htm
-potem będziemy myśleć :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: audi s3 8l pierwsze audi
Esa napisał/a:
witam jestem tutaaj nowy

w skrucie mowie jaski jest cel mojego postu

chce zakupic sobie samochod dokladnie mazylo mi sie zawsze audi s3 po lifcie

aktualnie jezdzilem civiciem ale audi jest dla mnie o wiele bardziej wygodniejsze i czuje sie w takim samochodzie lepiej.

niestety kiedy mam juz pieniadze w rece boje sie odrobine bo mialo byc male spalanie i w sumie rozgladam sie za a4 b6 w s line z bose ale cigle kusi mnie s3 i pytanie jezeli udaloby sie kupic ladna sztuke bez lpg to jak ten silnik zareaguje jak oddam dobrej firmie na instalacje gazu?

i ile takie autko gazu moze palic ??? to jest tez istotne

nie pali mi sie bo chce ladna sztuke wyrwac najpozniej do maja wiec troche czasu jest
Jesli zalezy Ci na małym spalaniu to proponuje zakupic 1,9 TDI. Co do eSki to musisz liczyc sie z tym,e nie bedzie Ci paliła 6 litrów. Osobiście jesli znalazł bym ładny egzemplarz to na pewno bym go nie gazował.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Napisz może na jaki silnik byś ukierunkował swoje poszukiwania jeśli chodzi o S3 to ci powiemy czy podtlenek tam da radę hehe

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ale dlaczego nie gaz?? ten silnik psuje sie na gazie?? prosze jasniej dlaczego gaz nie w s3 ?

Kolega dwa lata temu mial a3 1,8T z napedem na przednia os i zagazował i jeździł rok bez awari ... co prawda jeździl mega spokojnie

hmm co do silnika nie zastanawialem sie bo poj jest ta sama natomiast co do oznaczen nie zastanawialem sie

ale jezeli sie nie myle to po lifcie byl jeden silnik w Sce ?

kurde toscie mnei zmartwili bo ja choruje na to wnetrze w S3 recaro i naglosnienie bosee ;audi; jestem tu bo chce na tip top wiedziec co i jak a czego sie wystrzegac

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No pytam się bo nie czaję liftów nowszych fur moja wiedza katalogowa kończy się na roku 1997 około hehe. Więc jak możesz to podaj poj. jaka tam jest. Jeśli tam jest 1.8 t zwykły to jak najbardziej lpg power tam może zagościć. Ogólnie lpg można wsadzić w każde auta i każdy silnik ale są małe wyjątki. Pamiętaj że są ludzie którzy na samą myśl o gazowaniu eSek mówią że to profanacja, ja twierdzę że wszystko jest dla ludzi :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
o misiek fajnie mowisz ooo i juz konkretny jestes :P

BTW nie zalezy mi na zapierdzielaniau chce miec fajne auto z takim wyposazeniem jak S.

nie jezdze szybko nie katuje bardziej lans wiec dlaczego gaz mialby mi nie sluzyc ??

lift jest w latach chyba od 2000--> silnik 1,8T 4x4

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No to jasna sprawa lpg do 1.8T można zakładać. Dobrze zainstalowana instalacja dobrze dobrana, wyregulowana nic silnikowi nie zrobi. A czy lans czy normalna dynamiczna jazda to nic nie ma do rzeczy że będziemy jeździć na lpg. A jak chcemy pałować to przełączamy na pb i jazda po garach :lol: . Ja mam na swoim silniku około 80 tys na lpg i lata jak malina ;-) Tylko przy tym silniku musisz się zastanowić czy będziesz podnosić moc, czy starczy ci seria. Potem dopiero jak już zapodać instalkę pod to co masz i git.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie nie mam mowy o kreceniu sttyknie mi to co jest ale zalezy ciagle wszytsko od tego ile to lpg bedzie brac ile spali na lekkiej nodze ...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To tak trasa 10 benzyny / 11 gazu miasto 15 benzyny / 16 gazu Przy pałowaniu 20 lpg może stać sie faktem w mieście. Tak wynika z mojego śledztwa :d

Postaw piwo autorowi tego posta
 
misiek . napisał/a:
trasa 10 benzyny
to zalezy przy jakiej jeździe ;-) przy przepisowej powinna spokojnie zamknąć się 8

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W S3 2000 montowane były 3 typy silników 1,8T. Każdy z nich osiągał 209KM. Jest to typowy układ z doładowaniem który przyjmie bez zastanowienia współpracę z kuchenką gazową.
Każdy samochodów w którym otworzy się przepustnicę na maxa wsiorbie paliwa. To jednak jest najmniejszy problem. Poważnym problemem będzie znaleźć tą wymarzoną sztukę. Znaleźć tak, aby się nie naciąć. Bajki z dziadkiem który jeździł nią tylko na pokera do kumpla czy do kościoła można sobie włożyć.... Modele S przeważnie narażone są na szpachlę.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A3/S3 

[ IP: 3.142.35.75 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa